Disney+, Nusret'in hayatını anlatan bir film yapıyor

Nusret'in gençlik hayatına bir videoda denk gelmiştim. Nasıl aşçı olduğunu vesaire falan anlatıyor. Dramatik bir öyküsü var. Dizisi çekilebilir fakat ciddi ciddi Atatürk dizisini iptal edip bunu yapmaları saçma. Yani yapılsın anladık ama senin bundan önce yapman gereken bir şey var. Hiç bir şey olmamış gibi davranılmaz yani.

Yanlış anlaşılmasın Nusret'i takip etmiyorum veya sevmiyorum. Zaten içeriği yapılsa da izlemem fakat aşçılık ile ilgili yapımlar çoğu zaman tutar. The Bear buna bir örnek. Tabi The Bear sadece yemek yapma üzerine dayalı bir dizi değil fakat ana teması bu.

T24 gazetesinde yazana bakın. :D Adamlar tepkiyi azaltmak için neler yapıyor. 🤣
"Platformda ayrıca ülke tarihinde önemli yeri olan Barış Manço, Kemal Sunal gibi değerli isimler için de benzer çalışmalar yapılacak."

Nusret'in gençlik hayatına bir videoda denk gelmiştim. Nasıl aşçı olduğunu vesaire falan anlatıyor. Dramatik bir öyküsü var. Dizisi çekilebilir fakat ciddi ciddi Atatürk dizisini iptal edip bunu yapmaları saçma. Yani yapılsın anladık ama senin bundan önce yapman gereken bir şey var. Hiçbir şey olmamış gibi davranılmaz yani.

Yanlış anlaşılmasın Nusret'i takip etmiyorum veya sevmiyorum. Zaten içeriği yapılsa da izlemem fakat aşçılık ile ilgili yapımlar çoğu zaman tutar. The bear buna bir örnek. Tabii the bear sadece yemek yapma üzerine dayalı bir dizi değil fakat ana teması bu.

T24 gazetesinde yazana bakın. :D adamlar tepkiyi azaltmak için neler yapıyor. 🤣
"Platformda ayrıca ülke tarihinde önemli yeri olan Barış Manço, Kemal Sunal gibi değerli isimler için de benzer çalışmalar yapılacak."

Daha trajik hikayeye sahip başarılı olan birçok kişi vardır Türkiye'de bunların arasından Nusretin şöhreti için seçildiğini düşünüyorum.

Saltbae dünya biliyor para kazandırır mantığı yapılmış bir şeydir büyük ihtimal.

Daha trajik hikayeye sahip başarılı olan birçok kişi vardır Türkiye'de bunların arasından Nusretin şöhreti için seçildiğini düşünüyorum.

Salbae dünya biliyor para kazandırır mantığı yapılmış bir şeydir büyük ihtimal.
Kesinlikle öyle. İnternette popüler olan ve herkes tarafından tanınan bir kişinin içeriği daha çok izlenir elbet. Sırf ticari kaygıdan dolayı bu kişi seçilmiş.

Benim en çok merak ettiğim Nusret bu olaya ne diyecek? Benden habersiz yapılmış diyemez herhalde. 🤣

Son olaylardan sonra Play Store'da Disneyin puanı dibi görmüş. Erzurum oyununda bile bu kadar çok 1 yıldız yoktur🤣
Screenshot_2023-08-15-02-51-31-485_com.android.vending.jpg

Atatürk olmadıysa Nusret yapalım demişler de Nusret'in neyini anlatacaklar ki? Piyasa zaten yeteri kadar bir şekilde şans bulup veya bulamayıp başarılı olan insanın hayatıyla dolu.

Kaynaklar:
Adamlar kaybettiği aboneleri geri almak istiyorlar galiba

Atatürk olmadıysa Nusret yapalım demişler de Nusret'in neyini anlatacaklar ki? Piyasa zaten yeteri kadar bir şekilde şans bulup veya bulamayıp başarılı olan insanın hayatıyla dolu.

Kaynaklar:
Tuz ekme sahnesi ve bitiş.

Kaynaklar:
Başarı Kanzi 🥴

Yeni konular

Geri
Yukarı