Disney+ "Ödemeniz işlenirken bir hata oluştu" uyarısı

KhalTrex

Decapat
Açılış yaptığı saatten şu ana kadar sürekli bu hatayı alıyorum. Benzer hatayı alanlar ya da çözebilenler var mı?

edit; banka ziraat-banka kartı ve sanal kart iki kartta da aynı hata veriyor.

hata.jpg

Son düzenleme:
Paycell Kart ile ödeyebilirsiniz. Kampanya tek ay değil her ay yenileniyor.
16 Mayıs– 30 Haziran tarihleri arasında diye bir ibare var tam olarak ne anlama geliyor bu kısım? eğer dediğiniz gibiyse hiç beklemem alırım valla en fazla 30tl diyor aylık 35tl zaten %50si 17,5 yapıyor. eğer aylık değilse bu şekilde yıllığı 210 liraya yani daha ucuza geliyor.

16 Mayıs– 30 Haziran tarihleri arasında diye bir ibare var tam olarak ne anlama geliyor bu kısım? eğer dediğiniz gibiyse hiç beklemem alırım valla en fazla 30tl diyor aylık 35tl zaten %50si 17,5 yapıyor. eğer aylık değilse bu şekilde yıllığı 210 liraya yani daha ucuza geliyor.
Paycell kampanya tarihlerini aylık olarak belirliyor ama nerdeyse tüm kampanyaları tarih sonunda tekrar yenileniyor. Dijital Platform kampanyası uzun zamandır var.

Ben saldım artık. Yıllık o kadar para da veremem bundan sonra. Alabilirsem temmuz ya da ağustos gibi alırım 1 ay, eğer bitiremezsem hadi 2 ay sonra güle güle.
bende iyice soğumaya başladım ve bu cashback olayı kafayı karıştırdı. öyle yada böyle dedikleri gibi her ay %50sini aldıktan sonra senelik 280den daha ucuza geliyor ki dediğiniz gibi içerik bittikten sonra birkaç tane devamlı dizi için aylık vermeye gerekte yok gibi duruyor. kendi kaybetti.

Uygulamadan Google Play ile aldım ben böyle hata verince. Öyle sorunsuz oluyor.
indirimsiz olarak ama değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı