Disney+ Disney Plus alınır mı?

ValiBey36

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600 AF İşlemci
INNO3D GTX 1650 GDDR6 Ekran Kartı
Biostar A302M Anakart
500GB SEAGATE HDD+PATRİOT BRUST 240GB SSD
2x8GB Crucial 3000MHz CL15 RAM
LG 22MK400H Monitör
Meslek
Öğrenci
Çıkışından 4 ay geçti, Netflix kullanıcısıyım Disney Plus'ta denemek istiyorum.
Sizce değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni evli birisi olarak aç gözlülüğümden her şeyi aldım. Şu an IPTV ve Netflix dışında hiç bir şeyi kullanmıyoruz. Netflix'i kullanma amacımız da artık izleyecek bir şey bulamıyoruz önerilere bakıyoruz. Yoksa IPTV fazlasıyla yeterli bize.

Ben kullanıyorum gayet güzel içerikleri bütün pixar, Marvel, Disney, National Geographic içerikleri var gayet dolu dolu olmuş gayet güzel dizilerde var alalı 2 ay oldu hiç sıkılmadım ama yine de almadan önce size uygun içerikler var mı diye içeriklerine göz gezdirebilirsiniz.

Ben ilk ciktigi zaman kampanyali fiyattan almistim, Netflix'den fazla kullaniyorum. Icerikleri Netflix kadar fazla degil ama bana kalirsa daha kaliteli. En basitinden Cars izleyip keyif alan birisiyim. Star Wars ve Marvel iceriklerini izliyorum. Arada sitcom diziler ve belgeseller. Bence gayet iyi. Tamamen senin hangi iceriklere ilgi duyduguna bagli, cop falan degil.

Ben ilk ciktigi zaman kampanyali fiyattan almistim, Netflix'den fazla kullaniyorum. Icerikleri Netflix kadar fazla degil ama bana kalirsa daha kaliteli. En basitinden Cars izleyip keyif alan birisiyim. Star Wars ve Marvel iceriklerini izliyorum. Arada sitcom diziler ve belgeseller. Bence gayet iyi. Tamamen senin hangi iceriklere ilgi duyduguna bagli, cop falan degil.
Ben kullanıyorum gayet güzel içerikleri bütün pixar, Marvel, Disney, National Geographic içerikleri var gayet dolu dolu olmuş gayet güzel dizilerde var alalı 2 ay oldu hiç sıkılmadım ama yine de almadan önce size uygun içerikler var mı diye içeriklerine göz gezdirebilirsiniz.
Aradığım yorumlar buydu.
Alacağım yakın zamanda teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı