Disney Plus indirimi gözükmüyor

nefersefa

Hectopat
1655195160829.png

Arkadaşlar hani 279 TL idi? önceden de e-posta ile kaydoldum. Nasıl alacağım 280 TL'ye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla gece 00.00'dan önce mailini kaydetmişsin yani indirimin gelmesi gerekiyordu, bende gece 11 gibi kayıt maili yolladım hala gelmedi kayıt maili, bekliyorum bakalım bende nasıl olacak.
Mail gelecek o mail üzerinden kayıt olun diğer türlü olmaz
Ben bu kısmı kaçırmışım, kaydettiğin maile gelecek olan maille indirim tanımlanacak muhtemelen onu beklemen lazım eğer onun kayıt butonuyla siteye yönlenmediysen.

Anladığım kadarıyla gece 00.00'dan önce mailini kaydetmişsin yani indirimin gelmesi gerekiyordu, bende gece 11 gibi kayıt maili yolladım hala gelmedi kayıt maili, bekliyorum bakalım bende nasıl olacak.

Ben bu kısmı kaçırmışım, kaydettiğin maile gelecek olan maille indirim tanımlanacak muhtemelen onu beklemen lazım eğer onun kayıt butonuyla siteye yönlenmediysen.
Tanıtımlar klasörüne baktınız mı oradaki mailler bildirim olarak gelmiyor ayrıca genel kısımda gözükmüyor. Spam klasörü gibi yanlızca tanıtımlara tıklayınca çıkıyor.

Tanıtımlar klasörüne baktınız mı oradaki mailler bildirim olarak gelmiyor ayrıca genel kısımda gözükmüyor. Spam klasörü gibi yalnızca tanıtımlara tıklayınca çıkıyor.

Ben iCloud kullanıyorum bende tanıtımlar diye bir şey yok ben haftalar önce kayıt olmuştum ne spamda ne de başka kutuda mail yok.

Tanıtımlar kutusuna düşmüş bende. Önce varsa sosyal medya, tanıtımlar ya da spam gibi klasörlere bakın daha sonra mail uygulamanızda Disney diye aratın sonuçları yazarsınız.
Tanıtımlar Klasörü nerede?
Tanıtımlar klasörüne baktınız mı oradaki mailler bildirim olarak gelmiyor ayrıca genel kısımda gözükmüyor. Spam klasörü gibi yanlızca tanıtımlara tıklayınca çıkıyor.
Spam klasöründede yok

Yeni konular

Geri
Yukarı