Disney Plus Türkiye'de saat 07:39'da kullanıma sunuldu!

Ben cars on the road'ın çıkmasını bekleyeceğim sonra abonelik alacağım. Sinemaya para vermektense burası daha iyi diye düşünüyorum. Keşke Disney channelı kapatmak yerine eski bölümleri yayınlamaya devam edip Disney plusa da yeni bölümleri koysalardı.

Son düzenleme:
Güzel görünüyor fakat içerikler ne durumda? Çoğunluk çocuk içeriği sanırım. O yüzden biraz kararsız kaldım.

O saatte baktım ama kapalı gözüküyordu hocam.

Gece abonelik açtım hocam, izlemeye de başladım. Yanlış hatırlamıyorsam gece 1 gibi falandı saat. 3 bölüm dizi izledim
Marvel filmleri var diyorlardi, nerede onlar? Animasyon mu izlicez aylik 34 TL'ye?
Anasayfada Marvel sekmesinden ulaşabilirsiniz tüm yapımlara. Hatta Faz olarak ayrılmış şekilde listelenmiş,hikaye sıralamasına göre listelenmiş ve istediğiniz kahramanın olduğu filmlere göre bile listelenmiş şekilde var. Ben Star Wars izlemek isyordum hikaye sıralamasına göre, sırası ne diye araştırıyorum internet ten Disney+ ta hikaye sırasına göre listelenmiş olduğunu görünce çok hoşuma gitti.
Şuan platformda ki tek sinir bozucu şey sanırım yeni dizi bölümlerinin haftada bir yayınlanması.

Son düzenleme:
Gece abonelik açtım hocam, izlemeye de başladım. Yanlış hatırlamıyorsam gece 1 gibi falandı saat. 3 bölüm dizi izledim.

Anasayfada Marvel sekmesinden ulaşabilirsiniz tüm yapımlara. Hatta faz olarak ayrılmış şekilde listelenmiş, hikaye sıralamasına göre listelenmiş ve istediğiniz kahramanın olduğu filmlere göre bile listelenmiş şekilde var. Ben Star Wars izlemek isyordum hikaye sıralamasına göre, sırası ne diye araştırıyorum internetten Disney+ ta hikaye sırasına göre listelenmiş olduğunu görünce çok hoşuma gitti.
Şu an platformda ki tek sinir bozucu şey sanırım yeni dizi bölümlerinin haftada bir yayınlanması.

Çok az film gözüküyor. Satın alınca film sayısı artıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı