Disney+ satın almama rağmen satın al hatası

LynxC

Hectopat
Az önce Disney+ hesabı satın aldım bir sıkıntı yoktu ama başka bir IP ile girmeye çalıştığımda hesaba girmeyip satın alma kısmına gönderiyor. Bu sorunun bir çözümü var mı? Kayıt olduğum internet ile girebiliyorum sadece. IP değişince satın alma kısmına gönderiyor.

Az önce Disney+ hesabı satın aldım bir sıkıntı yoktu ama başka bir IP ile girmeye çalıştığımda hesaba girmeyip satın alma kısmına gönderiyor. Bu sorunun bir çözümü var mı? Kayıt olduğum internet ile girebiliyorum sadece. IP değişince satın alma kısmına gönderiyor.

Müsteri hizmetleriyle konuşun

Örnek olması için yazdım.
Sen o kadar para harca, pr yap, reklamın dibine vur Gnat ipleri sisteme tanımlamayı akıl edeme :D İnanılacak gibi değil 😕

Satın alma hatası, satın alıp tekrar satın alma hatası, satın alıp kullanamama hatası, siyah ekran, 50 saatte açılmayan bölümler, alt yazı sorunu, görüntü kalitesi bozukluğu, site çökmesi, farklı bir cihazdan ki kendi cihazınız olmasına rağmen engel yeme sorunu vs. derken elim yoruldu o kadar sorunu var ki şu anda. O kadar haklısın ki cidden hiç çıkmasaydı daha iyi ha yazmayı unuttuğumda onlarca sorunu var misal Avrupa'da "darkwing duck" olmasına rağmen ya da başka içerikler üstelik dublajlı bir şekilde olmasına rağmen Türkiye'de bulunmuyor. İlk zamanlar üzülüyordum satın alamıyorum hata veriyor diye şu anda iyi ki hata vermiş alamamışım diyorum. Bu kadar sorun varken alıp da kullanamamak daha kötü olurdu. Ha müşteri temsilcilerinin de en azından TR'deki %90 diyelim hiçbir şeyden haberi yok yetkisi yok bilgisi yok. En biliyorsan ve şanslıysan bir tık oradakiler çözüyor bu tarz problemleri ki onlarda herkesin bildiği şeyleri tekrarlıyor. Bu kadar çok hevesle bekleyen büyük bir kitle varken böyle çıkmaları asıl üzücü olan bu biliyor musun?

Geri
Yukarı