Disney+ Disney+'taki Star Wars içerikleri hangi sırayla izlenmeli ?

Hocam filmler 4-5-6 1-2-3 olarak çıktı, isterseniz çıkış isterseniz kronolojik sırayla izleyin. 2-3 arasında Clone Wars var 7 sezonluk dizi izlemesi uzun olur eğer filmleri bitirmek istiyorsanız 3. filmi izleyip geri dönebilirsiniz. Gerçek bir Star Wars deneyimi için 2. filmden sonra izlemenizi tavsiye ederim. Clone Wars, 3. film ve sonrasında geçen bir de Bad Batch var Clone Wars devamı gibi 3. filmden sonra izlenmesi daha iyi olur. Mandalorian 6. filmden sonra geçiyor ondan sonra Book of Boba Fett başlıyor. Kenobi 3 ve 4 arasında yer alıyor (3. filmden 10 yıl sonra). Rebels (Disney+'da var mı bilmiyorum.) Kenobi'den birkaç yıl sonra geçiyor ve Rouge One'un sonu 4. filmin başlangıcı.
Özetle:
1-2-Clone Wars-3-Bad Batch-Kenobi-Rebels-4-5-6-Mandalorian-Book Of Boba Fett

Eksiğim varsa düzeltin.

Hocam filmler 4-5-6 1-2-3 olarak çıktı, isterseniz çıkış isterseniz kronolojik sırayla izleyin. 2-3 arasında Clone Wars var 7 sezonluk dizi izlemesi uzun olur eğer filmleri bitirmek istiyorsanız 3. filmi izleyip geri dönebilirsiniz. Gerçek bir Star Wars deneyimi için 2. filmden sonra izlemenizi tavsiye ederim. Clone Wars, 3. film ve sonrasında geçen bir de Bad Batch var Clone Wars devamı gibi 3. filmden sonra izlenmesi daha iyi olur. Mandalorian 6. filmden sonra geçiyor ondan sonra Book of Boba Fett başlıyor. Kenobi 3 ve 4 arasında yer alıyor (3. filmden 10 yıl sonra). Rebels (Disney+'da var mı bilmiyorum.) Kenobi'den birkaç yıl sonra geçiyor ve Rouge One'un sonu 4. filmin başlangıcı.
Özetle:
1-2-Clone Wars-3-Bad Batch-Kenobi-Rebels-4-5-6-Mandalorian-Book Of Boba Fett

Eksiğim varsa düzeltin.
Bu sırayla izlersem kafamda soru işareti kalmaz dimi hocam ? Dizi film fark etmez ben evreni tanımak için hepsini sırayla izlerim. Tek endişem bir yapımı izlerken sanki bir şeyler eksikmiş gibi hissetmek.

Bu sırayla izlersem kafamda soru işareti kalmaz değil mi hocam? Dizi film fark etmez ben evreni tanımak için hepsini sırayla izlerim. Tek endişem bir yapımı izlerken sanki bir şeyler eksikmiş gibi hissetmek.

Kalmaz hocam.

Yayın sırası her zaman daha iyidir. Aşağıda paylaştığım mesajda detaylı bir liste var, listeye bir de Kenobi dizisi eklendi. Kenobi Bölüm 3'ün sonrasında Rebels dizisinin öncesinde geçiyor. İki yapımın arasına eklenebilir.

Geri
Yukarı