Disney+ Türkiye fiyatı açıklandı

Arkadaşlar beni bir bilgilendirin lütfen, Disney'e abone olmam bana ne gibi fayda sağlar? Star Wars'ın serileri var diye biliyorum, başka cezbedici pek bir şey yok gördüğüm kadarıyla. Netflix'de A'dan Z'ye her şey varken pek mantıklı gelmedi bana. Haksız mıyım?

Fiyatlar günümüze nazaran çok daha iyi. Bence alınabilir.

Arkadaşlar beni bir bilgilendirin lütfen, Disney'e abone olmam bana ne gibi fayda sağlar? Star Wars'ın serileri var diye biliyorum, başka cezbedici pek bir şey yok gördüğüm kadarıyla. Netflix'de A'dan Z'ye her şey varken pek mantıklı gelmedi bana. Haksız mıyım?

Marvel'ın sahibi aynı zamanda Disney, yani bütün Marvel filmleri/dizilerinin de sahibi, ayrıca Pixar animasyonun da sahibi.

Sadece Star Wars değil, Marvel ve Pixar'ın sahibi. Yani Netflix kadar çok kapsamlı olmayabilir ama yeni olmasını göz önünde bulundurduğunda gelecek birçok içerik olacak. Bununla beraber sadece yabancı değil, yerli içeriklerde olacağını düşünüyorum.

Değecek dizi filmleri var mı? Bana böyle dizi film platformanları arasında en iyisi Netflix geliyor.

Geri
Yukarı