Disney+ Disney+ Türkiye'ye Geliyor

Blackss

Kilopat
Makaleler
2
Geçen yatırımcılar gününde pek çok yeni Star Wars, Marvel, Pixar projesi duyuran Disney+ ülkemize geliyor. Aynı gün ayrıca Doğu Avrupa ülkelerinden bazılarına 24 Şubat'ta hizmete açacaklarını açıklamışlardı. Bu da tabii akıllara acaba Türkiye de mi sorusunu getirmişti.

Twitter'da ki seslendirme projeleri üzerine duyum yapan bir sayfa kısmen bunu doğrulamış diyebiliriz. Yani Disney+ içerikleri için dublaj işleri başlamış bile gözüküyor.

Hayırlı olsun. Netflix'ten buraya baya bir kayma olacaktır diye tahmin ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Star Wars filmlerini, Clone Wars ve The Mandalorian dahi izlemek istiyordum. Üstelik birçok yeni dizi de gelecek diye görmüştüm.

Amazon Prime'ın yakınında bir fiyat çekerlerse harika olur. :D

Son düzenleme:
Buraya alalım hocam seni :D
Daha önce Webtekno'dan listeyi çekmiştim. Lazım olur diye tutuyordum. 😎

20201029_143139.jpg

Hocam benim için çok fark etmez. :D
İyi seyirler 🙃
Box office türkiye adlı kanal da artık disney+ dizilerini türkçe altyazılı olarak paylaşmaya başladı. Normalde türkiye'de bulunmayan servislerin içerik videoları yayınlanmaz bu sitede. İlk defa disney+ içerikleri paylaşmaya başladı.

23 Şubat'ta %90 açılacak gibi gözüküyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı