Display 4101 siyah ekran

chaoo

Hectopat
Makaleler
7
Arkadaşlar oyuna girdiğimde oluyor genelde 5 dakika sonra falan görüntü gidiyor ama arkadaşlarımın / oyunun sesi geliyor hala daha olay görüntüleyicisinde display 4101 driver hatası vardı ınternet'de araştırdığımda çoğu kişi bozuk driver/eski Driver'dan kaynaklıdır demiş kaç gündür çözemedim şu hatayı @Yener K. bir el atar mısın? :)

Test ederken FurMark gibi programları kullanıyorlar bir sorun varsa muhtemelen çıkar zaten FurMark testinde.
Furmark testinde çıkmıyor. 30 dakika boyunca çalıştırdım. Zaten hata kartın yük durumuna göre oluşmuyor. Sadece 4 günde bir oyunda veya boşta fark etmeden oluşmuş. Toplam 3 kere.
Bilmek zor. İnşallah elinizde kalmaz.
Bakalım eğer öyle bir durum olursa THH ye başvururum artık. Fakat THH 2 aylık kartta yardımcı olur mu bilmiyorum.
@chaoo hocam müsaitseniz birkaç soruk daha var.
Acaba bu sorunu tüm oyunlarda yapıyor muydu?
Ve Furmark, OCCT gibi testlerden geçiyor muydu bu sorun varken?

Son düzenleme:
FurMark testinde çıkmıyor. 30 dakika boyunca çalıştırdım. Zaten hata kartın yük durumuna göre oluşmuyor. Sadece 4 günde bir oyunda veya boşta fark etmeden oluşmuş. Toplam 3 kere.

Bakalım eğer öyle bir durum olursa THH'ye başvururum artık. Fakat THH 2 aylık kartta yardımcı olur mu bilmiyorum.
@chaoo hocam müsaitseniz birkaç soruk daha var.
Acaba bu sorunu tüm oyunlarda yapıyor muydu?
Ve FurMark, OCCT gibi testlerden geçiyor muydu bu sorun varken?

Genelde Valorant'ta oluyordu ve FurMark testi yapmadım bazen boşdayken oluyordu.

Geri
Yukarı