Display portu HDMI'a çevirince Hertz kaybı oluşur mu?

HardPlayer

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Selamlar;

İki sorum olacak sizlere:

1) Wacom çizim tableti satın aldım. Ekran kartım 3050 Ti ve tek HDMI girişi var. Tablet ve monitörümü aynı anda kullanabilmem için ikisinin de HDMI girişli mi olması lazım yoksa birisi Display diğeri HDMI bağlantı olsa ikinci monitör olarak çalışır mı?

2) Display to HDMI port dönüştürücü satın alsam linkte ki gibi, 75 Hertz aldığım şu anki monitörümün değeri 60'a düşer mi?

Selam;

İki sorum olacak sizlere:

1) Wacom çizim tableti satın aldım. Ekran kartım 3050 Ti ve tek HDMI girişi var. Tablet ve monitörümü aynı anda kullanabilmem için ikisinin de HDMI girişli mi olması lazım yoksa birisi display diğeri HDMI bağlantı olsa ikinci monitör olarak çalışır mı?

2) display to HDMI port dönüştürücü satın alsam linkte ki gibi, 75 Hertz aldığım şu anki monitörümün değeri 60'a düşer mi?

İkisi de aynı girişli olsa daha iyi olur ama zaten düşük Hz aliyorsunuz Hz kaybınız olacağını sanmam.

İkisi de aynı girişli olsa daha iyi olur ama zaten düşük Hz aliyorsunuz Hz kaybınız olacağını sanmam.
Hertz kaybı çok da önemli değil evet zaten tablete dönüştürücü ile görüntü veririm fakat iki ayrı port olunca ikinci monitör gibi algılar mı sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı