DisplayPort girişinden HDMI dönüştürücü kablo tavsiyesi

Mr. A

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba...

Gigabyte Windforce OC 3X 2070 Super ekran kartım var. DP girişi anladığım kadarıyla 1.4. DP 1.4'ten HDMI'a dönüşümlü bir kablo almak istiyorum. 32" Vestel televizyonu monitöre çevirmek için... DP 1.4'ten HDMI'a dönüşümlü tavsiye ettiğiniz bir kablo var mıdır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

HDMI bir başka monitöre bağlı. Ekran kartı üzerinde sadece 1 adet HDMI ve 3 adet DP girişi var. HDMI bir monitöre zaten bağlı. Bir DP asıl monitörüme bağlı. Şimdi kalan 2 DP girişinden birisini HDMI'a çevirerek TV'yi monitöre çevirmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI bir başka monitöre bağlı. Ekran kartı üzerinde sadece 1 adet HDMI ve 3 adet DP girişi var. HDMI bir monitöre zaten bağlı. Bir DP asıl monitörüme bağlı. Şimdi kalan 2 DP girişinden birisini HDMI'a çevirerek TV'yi monitöre çevirmek istiyorum.
Hocam 3 display port girişi olmamasi lazim iyice baktiniz mi? 1 hdmi girisi olmamasi gerek.

Dilersen fotoğraf da çekeyim. Niye yalan söyleyeyim güzel arkadaşım. Adamlar 3 DP 1 HDMI girişli ekran kartı yapmış. Ne yapayım yani ben?
Ben size yalan söylediniz mi dedim ey güzel hocam? Sadece kontrol edin dedim. DP'den HDMI bozuk görüntü alabilirsiniz, kablo sağlam olsa bile dönüştürücü görüntüyü bozuyor.

Hocam 3 display port girişi olmamasi lazim iyice baktiniz mi? 1 hdmi girisi olmamasi gerek.
Screenshot_2023-07-10-01-46-16-37_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Konu iyice dağıldı. Yardım eden de olmayacak sanırım. Kablo sordum lakin ekran kartının soketleri incelenmeye başladı. Moderatör bir el atsa güzel olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı