DisplayPort No Signal Hatası

Dosya Ekleri

• 15893720430141369393205219824082.jpg
    15893720430141369393205219824082.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 42
Çok net olmasa da bir sorun göremedim. RAM slotlarının tırnaklarının tam kapalı olduğundan emin olduktan sonra nereye ne kablo giriyor çıkıyorsa elinizle sağlamlaştırıp deneyin.

Kasayı yan kapaktan tüm kabloları ve anakartı alacak ve net şekilde çekip atar mısın?
Bios piliylw alakalı değildir dimi
Çok net olmasa da bir sorun göremedim. RAM slotlarının tırnaklarının tam kapalı olduğundan emin olduktan sonra nereye ne kablo giriyor çıkıyorsa elinizle sağlamlaştırıp deneyin.
Hemen yapıyorum

Yaptım deniyimmi acmayı
BIOS pili kasa temizlerken yanlışlıkla müdahale etmiş olabileceğiniz bir şey değil, ama düzelmezse sıra ona da gelir.
Açılmadı
BIOS pili kasa temizlerken yanlışlıkla müdahale etmiş olabileceğiniz bir şey değil, ama düzelmezse sıra ona da gelir.
Orada mısın
Ben tedirginim ya çözmeden cıkmasan olur mu yaşar abi
Abi beni unuttun ya

Son düzenleme:

Geri
Yukarı