DisplayPort no signal uyarısı

pyrotug

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bilgisayarımı 4 ay önce İncehesap'tan aldım. Aynı şekilde monitörü de 4 ay önce N11'den aldım ASUS marka.

Şu ana kadar sadece 1 ay önce bilgisayarımda durup dururken kapanma sorunu vardı ve İncehesap'a gönderdim, tamiri yapılıp geri gönderildi. O sorun çözüldü.

Bugün ise durup dururken oyun oynarken ekran kapanıyor ve DisplayPort no signal hatası alıyorum. HDMI kablosunu takıyorum, yine aynı sorun, HDMI no signal yazıyor.

Fakat bilgisayarı arkadaki 0-1 tuşundan kapatıp tekrar açtığım zaman ise monitör her iki kabloda da çalışıyor. Sorun monitörde mi ekran kartında mı anlayamadım. Yardımcı olur musunuz? Eğer ekran kartında ise tekrar İncehesap'la iletişime geçeceğim, kasayı yollayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinyal iletimiyle alakalı bir sorun olabilir bende de no signal uyarısı veriyordu sinyal iletiminde sıkıntı varmış servis BIOS güncellemsi yapıp çözmüştü.

Bu hatayı alırken ekran kartınızın fanı inanılmaz hızlanıp ses yapıyor mu ?
Hayır hocam yapmıyor üzerinde kırmızı bi ışık yanıyordu

Sinyal iletimiyle alakalı bir sorun olabilir bende de no signal uyarısı veriyordu sinyal iletiminde sıkıntı varmış servis BIOS güncellemsi yapıp çözmüştü.
Bende Bios güncellemesi yaptım çözülmedi hala kapanıyor. Şuan da ekran kartı ayarlarını açamıyorum ekran kartını mı okumuyor anlamadım

Geri
Yukarı