Diss videosu nasıl yapılır?

Gaia

Decapat
İçimde alev alev yanan öfke var. Yeni Facebook açtım. Arkadaşlık isteği attım silmiş bir de spam işaretlemiş, arkadaşlık atamıyorum. Yorumlara bile cevap yazmıyor. Bir üyesi var ona yazdım o iletti mesajımı ona, demiş ki engellememi söyledi dedi. Bundan sonra nasıl sinir krizine girdim anlatamam. Barışmak istemiyor, arkadaş olmak istemiyor. Bu arada cinsiyetini soracak olursanız erkek. İntikam almadan içim rahat etmiyor. Diss videosu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Camtasia Studio 8 indirdim .campsw uzantasını Youtube kabul etmiyor. Diss videosunda sadece sesim gelecek, ekran siyah olacak beni göremeyecekler. Yardımcı olursanız minnettar kalırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçimde alev alev yanan öfke var. Yeni Facebook açtım. Arkadaşlık isteği attım silmiş bir de spam işaretlemiş, arkadaşlık atamıyorum. Yorumlara bile cevap yazmıyor. Bir üyesi var ona yazdım o iletti mesajımı ona, demiş ki engellememi söyledi dedi. Bundan sonra nasıl sinir krizine girdim anlatamam. Barışmak istemiyor, arkadaş olmak istemiyor. Bu arada cinsiyetini soracak olursanız erkek. İntikam almadan içim rahat etmiyor. Diss videosu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Camtasia Studio 8 indirdim .campsw uzantasını Youtube kabul etmiyor. Diss videosunda sadece sesim gelecek, ekran siyah olacak beni göremeyecekler. Yardımcı olursanız minnettar kalırım.

Dj Dikkat'i izle. :D Diss videosu nedir yaa?

Dj Dikkat'i izle. :D Diss videosu nedir yaa?
Diss videosu karşıda kişiye bir saldırgan cümleler kurarak küçümsemek demek.

Bu arada devamını yazmayı unutmuşum. Neden barışmak istemiyor çünkü annem kızmış ona "şeytansınız siz" "illuminati kurmuşsunuz" "oğlum hasta oldu sizin yüzünüzden" Bende ona annem yazdı ben yazmadım dedim tamam dedi. Selam veriyorum Selam veriyor bir süre selam vermeyi kesti. Sinirlendim annemin taklidini yaptım görüldü yazdı engelledi. Arkadaşım biri kimseye cevap vermiyormuş küfür ediyorlarmış ona. Bu kişinin affetme duygusu olmadığı için beni nefretle doldurdu yardımcı olursanız memnun olurum.

Son düzenleme:
Bu arkadaşın sıkıntısı ne acaba...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı