DistrubutedCOM Hatası

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Cihazımda Chrome üzerinde video izlerken bir anda ekranım karardı ve cihaz hiçbir şekilde tepki vermez oldu. Güç tuşuna basılı tutarak kapattım ve tekrar açtım. Olay görüntüleyicisinde şunlar vardı. Nedir bunlar yardımcı olabilir misiniz? @Recep Baltaş @Ali Güngör @Yener K. @PanzerTR
Ekran Görüntüsü (1).png
Ekran Görüntüsü (2).png
Ekran Görüntüsü (3).png
Ekran Görüntüsü (4).png
Ekran Görüntüsü (5).png
Ekran Görüntüsü (6).png

DCOM hataları hep oluyor fakat ağ sürücülerinizi güncellemenizi tavsiye ederim. Özellikle de Bluetooth sürücüsünü.
Valla her şey güncel olarak görünüyor. Tekrar kontrol ediyorum şimdi ama. Asusun sitesinde de güncel görünüyor, Windows Update de yeni sürücü bulmuyor.
DCOM hataları hep oluyor fakat ağ sürücülerinizi güncellemenizi tavsiye ederim. Özellikle de Bluetooth sürücüsünü.
Evet tekrar kontrol ettim, güncellenmesi gereken bir şey yok Windows Update ve Asus'a göre. Başka bir yerden bir şey indirmeyi de tavsiye etmiyorsunuz sanırım.
Valla her şey güncel olarak görünüyor. Tekrar kontrol ediyorum şimdi ama. Asusun sitesinde de güncel görünüyor, Windows Update de yeni sürücü bulmuyor.

Evet tekrar kontrol ettim, güncellenmesi gereken bir şey yok Windows Update ve Asus'a göre. Başka bir yerden bir şey indirmeyi de tavsiye etmiyorsunuz sanırım.
@Enes3078
@PanzerTR @Enes3078 @Yener K. @Recep Baltaş @Ali Güngör Hocam bu ekranın kararması ve bilgisayarın hiç tepki vermemesi olayı nedir Asus tuf Gaming A15 kullanıyorum. Bir türlü çözüm bulamadım buna.
Driver Pack Solution isimli programa göre şu mavi işaretli olan sürücülerin hepsi güncellenmesi gerekiyor. Ancak Windows Update ve Asus'un web sitesini kontrol ettiğimde tüm sürücülerim şu an güncel görünüyor.
Aynı şekilde Driver Identifier isimli site de sürücü buluyor buralardan indirme yapmalı mıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    222,9 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Dediğiniz yerler, genelde yanlış sürücü kuruyorlar. Tavsiye etmem.

Geri
Yukarı