Çözüldü "Dıt dırı dıt dıt" melodili şarkı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben de yukarıda aynısını düşündüm. Girişi benziyor.

No.1-Böyle İyi ?
Dinledim ama değil maalesef.
Büyük ihtimalle century fux'dur yanlış hatırlıyor olabilirsiniz :)
Bu hiç değil ne yazık ki :(

Dinledim ama değil maalesef.
Yani çok benziyor ama tam olarak uyuşmuyor.

Yanlış hatırlamıyorsam, google asistan veyahut google'ın bu tarz mırıldanmalar ile şarkı bulabilme özelliği vardı, isterseniz böyle bir çözüm yöntemini deneyin.

Shazam denedim ama olmadı, Bu akşam da değil. Şarkının o kısmında söz yoktu, arkada bir müzikte yoktu sadece dım-dırı-dım-dım-dım-dırı-dım-dım hatırlıyorum. Sadece bu vardı, bitirdikten sonra söze geçiyordu. Çok sade bir şekilde dım-dırı-dım-dım-dım-dırı-dım-dım.
Emin değilim ama uyuşuyor sanırım. Bahsettiğiniz dım-dım'lar mırıldanma ise çok yüksek ihtimalle budur.
Sanırım bu da uyuşuyor. Kalın ses, dım-dım kısmından sonra liriklere girmesi falan filan..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı