Çözüldü "Dıt dırı dıt dıt" melodili şarkı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Evet onlara da baktım hocam ama sanırım şarkıyı buldum :D Söylemekten çekiniyorum biraz :D İçim rahatladı vallahi.
Çekinmenize gerek yok, dinleyici yemiyoruz burada 😶‍🌫️ Veya yiyor muyuz, bilemedim. Neyse, söyleyin de biz de rahatlayalım bari :D

Evet onlara da baktım hocam ama sanırım şarkıyı buldum :D Söylemekten çekiniyorum biraz :D İçim rahatladı vallahi.

Ne alaka diyeceksiniz muhtemelen
Söyleyin artık çok merak ettim.

No.1 ile alakasını sorgulamayın lütfen ama :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam olarak nerede olduğunu bulamadım ama bu olduğundan eminim.

Tekrardan yazdığım dın dın melodiye baktım ve pek alakası yokmuş evet, imkansızı istemişim. Dışardan okuyunca karayip korsanlar geldi aklıma direkt ama "Böyle İyi" girişi çok benziyor gerçekten.

Bu saatte ilgilenen herkese çok teşekkür ederim ve çok saçma bir şey istediğim için özür diliyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
No.1 ile alakasını sorgulamayın lütfen ama :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu ikisi. Tam olarak nerede olduğunu bulamadım ama bu olduğundan eminim.

Tekrardan yazdığım dın dın melodiye baktım ve pek alakası yokmuş evet, imkansızı istemişim. Dışardan okuyunca karayip korsanlar geldi aklıma direkt ama "Böyle İyi" girişi çok benziyor gerçekten.

Bu saatte ilgilenen herkese çok teşekkür ederim ve çok saçma bir şey istediğim için özür diliyorum :D
Kalın sesli bir adam söylüyordu.
Der ve kadın sesi girer. Yani uzaktan yakından alakası yokmuş ama :D En azından eğlenmiş olduk biraz, uzun süredir dinlemediğim şarkıları dinlemiş oldum bu sayede.

Aradıkları şeyin bu olduğunu pek sanmıyorum çünkü çok bilinen bir şarkı değil.

Suçlu hissediyorum kendimi şu an :D
Olsun, zaten gecenin bu saatinde harcanan vakit ne kadar boşa gitmiş olabilir en fazla. Dediğim gibi uzun süredir dinlemediğim şarkılara tekrar göz gezdirme fırsatı buldum ve oyalanmama yardımcı oldu :)

No. 1 ile alakasını sorgulamayın lütfen ama :D

Bu ikisi. Tam olarak nerede olduğunu bulamadım ama bu olduğundan eminim.

Tekrardan yazdığım dın dın melodiye baktım ve pek alakası yokmuş evet, imkansızı istemişim. Dışarıdan okuyunca karayip korsanlar geldi aklıma direkt ama "böyle iyi" girişi çok benziyor gerçekten.

Bu muydu cidden

Geri
Yukarı