Divinity Original Sin Kasma Sorunu

furkan184

Hectopat
Daha fazla  
Divinity Original Sin'in Classic Edition sürümüne Türkçe yama yapıldığı için o sürümü oynamak istiyorum. Steam'da falan (sadece enhanced sürümü var) bulamadığım için korsan indirdim mecburen (eğer varsa bilgilendirin lütfen). Ancak bendeki sürüm 1.0.36 ve ayaları ne yaparsam yapayım kasıyor. Baktığımda oyunun son versiyonu 1.0.252 görünüyor ancak ben bu patchi bulamadım. Nereden bulabileceğimi bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. :D

Ayrıca oyunu bu haliyle oynamaya çalıştığımda iki kere daha önce laptopumda hiç almadığım mavi ekran hatası verdi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunu ben de görmüştüm ama satın al kısmına gelince enhanced edition ve onun altında yine enhanced editionun goty versiyonu vardı o yüzden emin olamadım. Şimdi ben ordan satın alırsam classic versiyonumu almış olcam yoksa yine enhanced mi indircek bana? Çünkü hem enhanced yazıyor hem de ikisinin fiyatları da aynı.

Bunu ben de görmüştüm ama satın al kısmına gelince enhanced edition ve onun altında yine enhanced editionun goty versiyonu vardı o yüzden emin olamadım. Şimdi ben ordan satın alırsam classic versiyonumu almış olcam yoksa yine enhanced mi indircek bana? Çünkü hem enhanced yazıyor hem de ikisinin fiyatları da aynı.
EE sürümü aldığınızda classic sürüm de kütüphanenize eklenmiş olacak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı