Diyarbakır'dan Ankara'ya kargo ne zaman gelir?

Conahmet

Decapat
Daha fazla  
Ankara'dan sipariş verdim Trendyol ğzerinden verdim normalde İstanbul yazıyordu Diyarbakır'dan yola çıkmış anlamadım. Neyse dedim fakat sorum şu ki kargom Diyarbakır'dan Ankara'ya ne zaman gelir? Hele ki Türkiye'nin neredeyse en rezil en geç getiren kargo firmalarından birisi olan PTT'den vermişler kargoyu. Askerliğimi Mardin'de yaptım Ankara'dan Mardin'e 3 hafta sonra gelmişti PTT Kargo.

Dosya Ekleri

• 7AC63334-25C4-4638-BC58-2A2848E8DEE0.png
    7AC63334-25C4-4638-BC58-2A2848E8DEE0.png
    111 KB · Görüntüleme: 21
Ankara'ya sürekli kargo geldiği için 3 hafta bekleyeceğinizi düşünmüyorum. Mega kentlerden illere teslimat uzun sürebilir yeterli miktarda ürün yoksa bekleyebilirler. Ama hele ki başkente geliyorsa işler daha hızlı olur diye tahmin ediyorum. Kanaatimce ürün kargodaysa 3-5 iş günü içerisinde gelir.

Ankara'ya sürekli kargo geldiği için 3 hafta bekleyeceğinizi düşünmüyorum. Mega kentlerden illere teslimat uzun sürebilir yeterli miktarda ürün yoksa bekleyebilirler. Ama hele ki başkente geliyorsa işler daha hızlı olur diye tahmin ediyorum. Kanaatimce ürün kargodaysa 3-5 iş günü içerisinde gelir.
Teşekkür ederim

En hızlı kargo bile 2 günden erken getiremez (600 km geçince iki gün). Diyarbakır merkez bir il olduğundan daha erken gelir diye düşünüyorum. Tahminim, Cumartesi'ye kadar gelir. Ama PTT şaşırtmayadabilir😄

PTT için ne utanç verici bir durum, insanlar hep tahminde bulunuyor😄

Yeni konular

Geri
Yukarı