Diyetim nasıl?

Adolph Charles

Decapat
Daha fazla  
Merhaba artık diyet falan bana olmuyor. Ve diyorum ki bu 3 aylık tatilde iyice bir kilo vereyim. Boyum 185 kilom 95. kilomu 15 20 kilo düşürmek istiyorum ama sürekli 90-100 arasında. Yapamıyorum beceremiyorum o yüzden kendime şöyle bir diyet buldum. Sabah kahvaltı yapacağım Full ne varsa. Öğlen (40 gr) ve akşam da (40 gr) protein tozu kullanacağım. Böylelikle hem kas kütlemi korumuş olacağım hem de karbonhidrat alımım sadece sabah kahvaltısından dolayı düzgün olacak. Siz ne öneriyorsunuz? Böyle bir diyet nasıl sizce?

Merhaba artık diyet falan bana olmuyor. Ve diyorum ki bu 3 aylık tatilde iyice bir kilo vereyim. Boyum 185 kilom 95. kilomu 15 20 kilo düşürmek istiyorum ama sürekli 90-100 arasında. Yapamıyorum beceremiyorum o yüzden kendime şöyle bir diyet buldum. Sabah kahvaltı yapacağım Full ne varsa. Öğlen (40 gr) ve akşam da (40 gr) protein tozu kullanacağım. Böylelikle hem kas kütlemi korumuş olacağım hem de karbonhidrat alımım sadece sabah kahvaltısından dolayı düzgün olacak. Siz ne öneriyorsunuz? Böyle bir diyet nasıl sizce?

Tek ogun yiyip 1000-1200 kalori gibi bir kalori ile gunu gecireceğim diyorsun anladıgım kadarıyıyla spor yapıyor musun bilmiyorum ama spora gidiyorsan kahvaltıda 800 idmandan 1-2 saat önce de 500 kalori alıp spora da adapte olabilirsin. Bu civardaki kaloriler ile kilo verirsin yakın bir arkadasım bu kalorileri alıp 2 haftada 3 kilo verdi spora gitmeni ve kardiyo yapmanıda tavsiye ederim.

Evet internetten araştırabilirsiniz eğer hatırlıyorsam hürriyette vardı böyle bir yazı.

Not: Yanılıyor olabilirim sizin araştırmanız daha yararlı olacaktır.

Yapılan kahvaltıya baglı aşırı yaglı kızartmalar işlenmiş gidalar sosisler salamlar varsa zararlıdır diyebiliriz ama haşlanmıs yumurta yulaf vesaire varsa zararlı diyemeyiz. Baska bir sebebi varsa bilmiyorum.

Yapılan kahvaltıya baglı aşırı yaglı kızartmalar işlenmiş gidalar sosisler salamlar varsa zararlıdır diyebiliriz ama haşlanmıs yumurta yulaf vesaire varsa zararlı diyemeyiz. Baska bir sebebi varsa bilmiyorum.

İşte hocam sabah saatlerinde yağlı tüketirsek akşam veyahut öğlene göre daha çok zararı olur

Yeni konular

Geri
Yukarı