Diyetin 2. günü noodle yenir mi?

Merhaba arkadaşlar, vermem gereken 18 kilo var. Diyete başladım dün ve bugün 2. günüm canım çok indomie yemek istiyor. Sizce yiyebilir miyim?

Nasıl bir diyet yürüttüğüne göre değişir. Ben diyabetik hastayım 14 ay önce günde 2 öğün yemek üzere diyete başladım ve noodle falan ne varsa yedim listelere uymadım sonuçta 14 ay da 40kg verdim. (yürüyüş ve koşu da var)

Nasıl bir diyet yürüttüğüne göre değişir. Ben diyabetik hastayım 14 ay önce günde 2 öğün yemek üzere diyete başladım ve noodle falan ne varsa yedim listelere uymadım sonuçta 14 ay da 40kg verdim. (yürüyüş ve koşu da var)
Ben diyetisyene gitmeden yapıyorum. Çok kalori aldırmayan şeyler yiyiyorum. Çoğu şeyi kısıtladım kendime , ben 12 yaşındayım. Evde egzersiz yapıyorum.

Ben diyetisyene gitmeden yapıyorum. Çok kalori aldırmayan şeyler yiyorum. Çoğu şeyi kısıtladım kendime, ben 12 yaşındayım. Evde egzersiz yapıyorum.

Indomie noodlelarda ortalama 353 kalori var ve bunu bayağı bir yürüyüş gerektiriyor tavsiyem eğer yiceksen de arkasından eritici bir takviye al yürüyüşe çık. Eritici derken maden suyu yani.

Indomie noodlelarda ortalama 353 kalori var ve bunu bayağı bir yürüyüş gerektiriyor tavsiyem eğer yiceksen de arkasından eritici bir takviye al yürüyüşe çık. Eritici derken maden suyu yani.
Evde bisiklet var olurmu? Çok üşengecimde.
Düzenleme: Ayakta çevirion bizimkinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı