Diz kapı ve arasındaki düz kemik acısı

mertcan6789

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba benim diz kapağım ile ayağım arasındaki tam düz kemik dokununca acıyor bunun nedeni ne olabilir?

Durdup yere mi oldu hocam biz nereden bilelim detay verin zorladınız mı? Bir yere mi çarptınız?

Dostum teknoloji sitesi kimse burda cevap veremez, İnternettende araştırma doktora git. [Röntgen vs yok iken denilen her şey boş]
1 - Kanser ola bilirsin belki (!)

Sıklıkla büyüme ağrısı oluyor böyle şeyler. Veya fazlaca spor yaptıysanız zorlamış olabilirsiniz. Ama yine de doktora gidin diğer nadir sebepler de değerlendirilsin.

@mertcan6789
Tibia ( kaval kemiği) o kemiğin adı.
Çok önemli ise ortopediye görünün.
Bazen ben de oluyor o ağrı. Dokununca acıyor bazen fark etmeden darbe alabiliyoruz. Morluk yok ama ağrı sızı olabilir.
Geçmiş olsun...

Tamam dır hocam sağ olun çok ciddi bir şey olabilir mi peki 13 yaşında olduğum için tanıdıklarım boy uzaması dediler.

Arakdaşın konuyu açtığı başlık: Alternatif Hayat -> Sağlık. Demek ki bu forum da bu tür konularda konuşuluyormuş.
Teknoloji'ye ağırlıkl ıbir site bunun için konuların altına Powered By : Fahrettin KOCA vs vs yazılması lazım ona kalsa tek dediğim teknolojiye ağırlıklı bir site sağlık konusunda zayıf ve ya yetersiz cevap alıcaktır, Tabiki siz ıronman bacağı falan önere bilirsin :D :D :D :D :D :D

Geri
Yukarı