Dizi altyazıları nasıl toplu bir şekilde senkronize edilir?

Spawrain

Kilopat
Daha fazla  
Dizi altyazılarını toplu bir şekilde senkronize etmek istiyorum. Denediğim programlar sadece bir tane .srt dosyasına gecikme eklememe izin veriyor. Dizi altyazılarını toplu bir şekilde senkronize edebileceğim bir yazılım ya da site biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim.

Topluca senkronize etmekten kastın nedir? GOM player kullanarak kaymaları düzeltebilirsin.

Tek tek altyazı gecikmesini ayarlamak bayağı zaman kaybı oluyor. Bütün altyazı dosyalarının tek seferde kaymaları düzeltmek istiyorum. Daha açık anlatmak gerekirse örneğin bir dizi için 20 tane altyazı dosyası var diyelim. Bu altyazı dosyalarının tümüne 120 saniye gecikme ekleyip daha sonra kullandığım video oynatıcısında tek tek uğraşmadan dizi izlemek istiyorum. Umarım sorunumu doğru anlatabilmişimdir.

Not: Video oynatıcı olarak kodi kullanıyorum.

Son düzenleme:
Dizi altyazılarını toplu bir şekilde senkronize etmek istiyorum. Denediğim programlar sadece bir tane .srt dosyasına gecikme eklememe izin veriyor. Dizi altyazılarını toplu bir şekilde senkronize edebileceğim bir yazılım ya da site biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim.
Muhtemelen işinize yaramaz ama bir tasarımcı olarak bu durumu şöyle çözerdim;

(Adobe Premiere üzeri anlatım)
Premiere üzerinde zaman cizgisine filmi koyun "alt+sağ tık" ile üst katmana kopyasını cıkart'ın üstteki katmana "effects" kısmından "corp" efektini getirin "effects control" kısmından sadece alt yazı olan kısmı açıkta bırakacak kadar kesip dikdörtgen bir alan ayarlayın kestiğiniz kısmı zaman çizgisi üzerinde ileri alarak veya geri alarak alt yazı'nın gecikmesini elle ayarlayabilirsiniz eğer önemli bir iş değilse yardımcı olur profesyonel bir işse yardımcı olamayacağım.

Artı -1 Eksi
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı