Dizi bölümü paylaşan YouTube kanalı neden telif yemiyor?

Ahmet Kara33

Decapat
Daha fazla  
Bu kanal Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 34. bölümünü paylaşmış ama hala telif yemiyor. Neden TRT telif atmıyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telif yiyor eğer para kazanıyorsa kazanılan para Trt'ye aktarılıyor yani paylaşan kişiye bir geliri yoktur sadece abonesini yükseltir. Bir süreden sonrada kanal teliflerden dolayı YouTube algoritmasından elenir ve izlenmez.

İşin ilginç yanı herkes de ellerine sağlık falan demiş internette/kendi sitesinde yok mu zaten ben anlamadım ya saçmal
"Biz onları ibret olsunlar diye yarattık." veya "Türk halkının %60'ı aptaldır." Yani seç beğen al dostum. Bu millette mantıklı hareket aramayacaksınız. Yok çünkü...

İşin ilginç yanı herkes de ellerine sağlık falan demiş internette/kendi sitesinde yok mu zaten ben anlamadım ya saçmalık.

İnternette ki sitede izleyeyim diyorsun 5 dk da 1 reklam çıkıyor keyif alamıyorsun ki, AdBlock kullanayım diyorsun dizi açılmıyor insanlar reklamsız olarak 360p izlemeye mahkum kalmış gibiler artık.

Geri
Yukarı