Dizi/Film Platformu Tavsiyesi

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Netflix kullanıyorum ancak yeni dizilerin çoğunun buraya geç geldiğini öğrendiğimden beri kapatma isteğim var. Ödeme günü de yaklaştığından karar vermem gerekiyor. Acaba Netflix tarzı, dizileri zamanında yayınlayan platformlar var mı? Mesela Brooklyn 99 dizisinin son sezonunu veya La Casa de Papel'in son sezonunun kalan bölümlerini...

Şu an eldekiler içinde bence en iyisi Netflix. Amazon Prime Video seven de çok var ama ben Netflix'i beğeniyorum açıkçası. İçerik olarak yani.
Netflix'i ben de çok seviyorum ancak son zamanlarda çok da iyi sayılmaz. La Casa de Papel eksik, Brooklyn99 eksik, Rick and Morty çıkmayacakmış, Mr. Robot ve GoT tarzı popüler diziler yok... Bu ve bunun gibi nedenlerle iptal etmek istiyorum üyeliğimi. Ondan arayıştayım.

Netflix kullanıyorum ancak yeni dizilerin çoğunun buraya geç geldiğini öğrendiğimden beri kapatma isteğim var. Ödeme günü de yaklaştığından karar vermem gerekiyor. Acaba Netflix tarzı, dizileri zamanında yayınlayan platformlar var mı? Mesela Brooklyn 99 dizisinin son sezonunu veya La Casa de Papel'in son sezonunun kalan bölümlerini...
Disney+

Bildiğim kadarıyla böyle platformlar arasında Brooklyn Nine-Nine yayınlayan tek yer Netflix'ti. Televizyonda yayınlandığı için tek dizileri yayınlayan sitelerden izleyebilirsin sanırım.

Dediğim türde diziler yok. Sanırım Disney'in sahip olduğu firmaların dizileri var sadece.

Dediğiniz dizileri zaten Netflix dışında online başka platform yayınlayamaz. O dizilerin hakkını Netflix satın aldıysa sadece Netflix yayınlar. Her platformda diziler farklıdır zaten. Bulamadığınız bölümleri arama yapıp internetten seyredebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı