Dizi önerileri

İzlemediyseniz The Walking Dead izleyebilirsiniz. Bir yerden sonra sıkıyor tabii ama başları için kesinlikle izlenir. Sırf başladığım şeyi bitirmek için sonuna kadar geldim az kaldı bitecek :D 10. sezondayım. Başka bir önerim de Fleabag olabilir.

Arkadaşlar, son zamanlarda bir diziye başlayınca hemen sıkılıp bırakıyorum. İçine çeken dizi tasviye eder misiniz?

La casa da papel, her bölüm beyin patlaması yaşıyorsunuz, her gün 1 sezon bitiriyorsunuz, kesinlikle izlenmesi gerekli.

Sweeth tooth, fena bir dizi değil, izlenebilir.

Love, death and robots, her bölümde bölümde farklı bir görsel dizayn ile farklı bir hikayenin anlatıldığı bir dizi, acayip güzel hikayeler var, kesinlikle izlenmeli.

Salvation, çerezlik güzel bir bilim kurgu dizisi.

Omniscient, çok güzel bir konusu olan bilim kurgu dizisi, yeni sezonu yolda diye duydum.

La casa da papel, her bölüm beyin patlaması yaşıyorsunuz, her gün 1 sezon bitiriyorsunuz, kesinlikle izlenmesi gerekli.

Sweeth tooth, fena bir dizi değil, izlenebilir.

Love, death and robots, her bölümde bölümde farklı bir görsel dizayn ile farklı bir hikayenin anlatıldığı bir dizi, acayip güzel hikayeler var, kesinlikle izlenmeli.

Salvation, çerezlik güzel bir bilim kurgu dizisi.

Omniscient, çok güzel bir konusu olan bilim kurgu dizisi, yeni sezonu yolda diye duydum.

Lcdp ve love death robots izledim diğerlerine bakacağım teşekkürler.

The Walking Dead, bir başyapıttır kendisi.

İzledim hocam.

Başlamak istiyorum ama bölüm süreleri ne kadar acaba.

Westworld, true detective ilk sezon.

İzledim ikisi de çok güzel.

İzledim hocam.

İzledim hocam.

Lcdp ve love death robots izledim diğerlerine bakacağım teşekkürler.

İzledim hocam.

Başlamak istiyorum ama bölüm süreleri ne kadar acaba.

İzledim ikisi de çok güzel.

İzledim hocam.

İzledim hocam.

Önemli değil, omniscient cidden güzeldi, öneririm. Bir de izlemişsinizdir gerçi ama, Rick and Morty muhteşem bir bilim kurgu komedi dizisidir.

Geri
Yukarı