Dizi önerisi

OguzhanDexter

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Öncelikler yıllar sonra herkese merhaba. Bunu mutlaka paylaşmalıyım dediğim için yazıyorum. Yıllardır yoktum eğer yanlış açtıysam kusura bakmayın :) Dizi sekmesini bulamadım. Bugün Netflix'de 8 bölümden oluşan The Stranger dizisini tek seferde izledim. Her bölüm yaklaşık 40-50 dakika arasında. Konusu, oyunculuklar ve diğer bütün kriterleri hakkıyla tam puanı hak ediyor. Sizin de izlemenizi tavsiye ederim. Dizide 5 - 10 saniye bile boş bir sahne yok. her dakikası her bölümü ayrı heyecanlı ve gerilimli siz de izleyin ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikler yıllar sonra herkese merhaba. Bunu mutlaka paylaşmalıyım dediğim için yazıyorum. Yıllardır yoktum eğer yanlış açtıysam kusura bakmayın :) dizi sekmesini bulamadım. Bugün Netflix'de 8 bölümden oluşan the stranger dizisini tek seferde izledim. Her bölüm yaklaşık 40-50 dakika arasında. Konusu, oyunculuklar ve diğer bütün kriterleri hakkıyla tam puanı hak ediyor. Sizin de izlemenizi tavsiye ederim. Dizide 5 - 10 saniye bile boş bir sahne yok. Her dakikası her bölümü ayrı heyecanlı ve gerilimli siz de izleyin ;)

The Walking Dead'ı kesinlikle izlemelisin. Stranger things -Prison Break -Breaking Bad hepsi çok ama çok güzel diziler.

Ben de dizi önerisi istiyorsunuz sandım, neyse yine de önereyim bir tane. :D.

Herkese hitap etmeyebilir, Rick and Morty anasayfamda görüp izlemiştim, gayet güzel. Evreni çok iyi, hayal dünyası...

Bende dizi önerisi istiyor zannettim. 😀

Öncelikler yıllar sonra herkese merhaba. Bunu mutlaka paylaşmalıyım dediğim için yazıyorum. Yıllardır yoktum eğer yanlış açtıysam kusura bakmayın :) dizi sekmesini bulamadım. Bugün Netflix'de 8 bölümden oluşan the stranger dizisini tek seferde izledim. Her bölüm yaklaşık 40-50 dakika arasında. Konusu, oyunculuklar ve diğer bütün kriterleri hakkıyla tam puanı hak ediyor. Sizin de izlemenizi tavsiye ederim. Dizide 5 - 10 saniye bile boş bir sahne yok. Her dakikası her bölümü ayrı heyecanlı ve gerilimli siz de izleyin ;)

Bir tane önereyim ben de, Peaky Blinders izlemenizi tavsiye ederim. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı