Dizi önerisi

Punisher izledim her bölüm aksiyon gerçekten iyi bir dizi bansheeyi de bana bir arkadaşım çok övmüştü galiba bu gece başlayacağım.

Bir dizi de olacak her şey o dizide. Çok harika bir dizi. Sevmesen bile ilk 5 bölümü ben ve arkadaşın hatırı için izle. Başka yorumum yok.

Arkadaşlar yazılılar bitti ve PC sipariş ettim. 1 haftaya da PC gelir. O sırada yapacak bir şeylerle uğraşmak istiyorum ve benim de aklıma dizi izlemek geldi. Önereceğiniz diziler Türk dizisi olmazsa sevinirim. İzlediğim diziler:

The Walking Dead.
Prison Break.
Vikings.
Game of thorns.
Hakan muhafız (en iyi Türk dizilerinde ilk 5'e girer bence çok iyi izlemeyen varsa tavsiye ederim harika olmuş 3 kere bitirdim ve hikayesi de bayağı iyi)
Breaking Bad sarmadı. 3. bölümdeyim, ne zaman sarar bilmiyorum. Sizce devam etmeli miyim ve hangi sezonda güzelleşmeye başlıyor?

Simpson

Hocam GoT izleyebileceğiniz en aksiyon yüklü dizilerden.

Hocam çok fazla aksiyon olabilir evet ama bazen 1 saatlik bölümde çok fazla diyalog konuşması geçebiliyor şahsen ben GoT hayranı olarak bundan şikayetçi değilim ancak dizinin temposu özellikle ilk 2 sezon biraz ağır geçiyor her ne kadar sevsemde. Peaky blinders konusunda ise teması hoşunuza gitmeyebilir ancak hikayesi, karakterleri ve atmosferi çok sağlamdır mafya dizisi deyip geçmeyin gerçekten çok iyi bir dizidir.

Stranger Things önerebilirim. Bu arada Hakan Muhafiz izledim berbat bir diziydi. Hele ki Murat Söner eleştirisini izledikten sonra daha da soğudum.

Breaking Bad benide sarmadı açıkçası.Çok sıkıcı bir dizi.Hadi israr var izleyelim dedik 5 bölüme kadar zor geldim.

Stranger Things önerebilirim. Bu arada hakan muhafiz izledim berbat bir diziydi. Hele ki Murat söner eleştirisini izledikten sonra daha da soğudum.

Breaking Bad beni de sarmadı açıkçası. Çok sıkıcı bir dizi. Hadi israr var izleyelim dedik 5 bölüme kadar zor geldim.

Hocam tam bana göre bir dizi ya 2 kere bitirdim konusuda iyi neyi beğenmediniz anlamadım.

Geri
Yukarı