Netflix Dizi Önerisi

Rick and Morty 6 sezon izlemeni tavsiye ederim hikayesi güzel.

Netflix'te var mı bilmiyorum hocam ama Lost pişman olmayacağınız bir dizi. Zaten yayın tarihi de eski olduğu için netflixte olmayabilir. Eğer fantastik ve gerçekliği birbiriyle buluşturan macera dizilerini seviyorsanız soluksuz izleyebilirsiniz.

Vikings'i nasıl oluyor da 3.sezonda bırakabiliyorsunuz. Tekrar etmenizi öneririm.
Arkadaş iyi 3. sezonda bırakmış ben 1. bölümde sıkılıp bıraktım. Dizi kötü gibi değil ama nedense sarmadı. Oturup zorla da olsa 3-4 bölüm izlemeyi deneyeceğim ileride belki sarar.

Arkadaş iyi 3. sezonda bırakmış ben 1. bölümde sıkılıp bıraktım. Dizi kötü gibi değil ama nedense sarmadı. Oturup zorla da olsa 3-4 bölüm izlemeyi deneyeceğim ileride belki sarar.
1.bölüm'de sıkıcı, 3.bölümden sonra topluyor. 2. sezonun yarısından sonra beni çok sıktı. Zorla izledim 3.sezon 3.bölüme kadar.

1 yıl olmuş, tam arkadaşa cevap verecekken siz vermişsiniz güzel de vermişssiniz Lost'u hala izlemediyseniz bende tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…