Dizi önerisi

Breaking Bad, Prison Break, The Walking Dead, lucifer, gibi, bir de Kore'li bir dizi vardı adını unuttum yeşil ışık kırmızı ışık falan diyordu bebek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha bitmedi ama HBO yaptığı Tokyo Vice önerebilirim. Ara veren dizilerden ben çok kopuyorum. O yüzden bir şey bitmeden izlenmesi taraftarı değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
The Sopranos ve The Wire biraz uzun olsa da kaliteli dizilerdir. Tek sezonluk istiyorsan Severance izleyebilirsin. Daha da kısa istiyorsan Chernobyl'i öneriyorum.

Breaking Bad, Prison Break, The Walking Dead, lucifer, gibi, bir de Kore'li bir dizi vardı adını unuttum yeşil ışık kırmızı ışık falan diyordu bebek.
Squid Game hocam dediğiniz. TWD çok sarıyor hocam. İlk dizilere başlama deneyimim oldu ve uzun olmasına rağmen sarıyor. 4. Sezondayım. Peaky Blinders ve Breaking Bad de olabilir.

Geri
Yukarı