Dizi önerisi

valenn

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller öncelikle,

Daha yeni supernatural'i bitirdim 15 sezon ve izlediğim en güzel dizi olabilir ve şimdi izlemeye dizi bulamıyorum büyük bir boşluğa düştüm güzel dizi önerebilecek var mı? Popüler olan çoğu diziyi izledim. (Breaking Bad, Prison Break vb.)

1899 Bence çok güzel bir diziydi. Evet biraz ucu havada kalıyordu ama zaten 9 bölüm çerezlik bir dizi. İzlemeni tavsiye ederim.

Bunlara bir göz atabilirsin.
1711567868712.png

Popüler olan çoğu diziyi izledim demişsin ancak verdiğin örneklerde dediklerimi yazmamışsın diye ben söyleyeceğim. Ancak tahminimce bunları da izlemişsindir. "The Walking Dead" ve "The Last of Us" dizilerini izleyebilirsiniz. Eğer "The Walking Dead"i izlediysen onun spin-off dizileri olan "the One S who live", "The Walking Dead: Daryl Dixon", "The Walking Dead: Dead City" gibi alt dizileri de izleyebilirsiniz. Güzel dizilerdir.

Düzenleme: Profil fotoğrafın direkt ellie williams olduğu için The Last of Us'ın büyük ihtimalle hem dizisini, dizisini izlemediysen dahi oyununu oynamışsındır/izlemişsindir.

1899'u listeme ekledim ya onu izleyeceğim ya da the 100'a tekrar başlayacağım bayağı oldu hiçbir şey hatırlamıyorum sağ olun öneriler için başka arkadaşlarında önerisini bekliyorum.

Popüler olan çoğu diziyi izledim demişsin ancak verdiğin örneklerde dediklerimi yazmamışsın diye ben söyleyeceğim. Ancak tahminimce bunları da izlemişsindir. "The Walking Dead" ve "The Last of Us" dizilerini izleyebilirsiniz. Eğer "The Walking Dead"i izlediysen onun spin-off dizileri olan "the One S who live", "The Walking Dead: Daryl Dixon", "The Walking Dead: Dead City" gibi alt dizileri de izleyebilirsiniz. Güzel dizilerdir.

İkisini de izledim sadece TWD spin-off dizilerini izlemedim onlara da bakacağım sağ olun.
İzledim.

Herkese iyi sosyaller öncelikle,

Daha yeni supernatural'i bitirdim 15 sezon ve izlediğim en güzel dizi olabilir ve şimdi izlemeye dizi bulamıyorum büyük bir boşluğa düştüm güzel dizi önerebilecek var mı? Popüler olan çoğu diziyi izledim. (Breaking Bad, Prison Break vb.)
The Sopranos,dexter

Geri
Yukarı