Dizi önerisi

Lost in space ve game of thronesi bi köşeye yazdım bakıcam diğerlerini çok beğenmedim bide söylemeyi unuttum 4 tane kahramanın oynadığı bir mini dizi vardiya jenssica Jones ejder yumruklu çocuk falan onuda izledim çok sarmadı .

Ben Supernatural'i seveceğini düşünüyorum. Arrow veya Prison Break'te izleyebilirsin saracaktır.

Legends of tomorrow ,,,,,, Agents of shield ,,,, Vikings ,,,,, last man on earth ,,,,, iron fist...

Daha önce Teen Wolf, La Casa de Papel, Vampire Diaries, The Originals, Stranger Things izledim. Şimdi de Legacies izliyorum. Genellikle fantastik filmler seviyorum, önerilerinizi bekliyorum.

Çok tehlikeli sulardasın. 12 Monkeys seyret ama asıl aklını yiyeceğin dizi

• Fringe. (final yaptı doya doya seyredersin)
  • Westworld. (yeni bir efsane)
Westworld adında pek çok kaynağa ulaşabilirsin ama 2017 olarak bakmalısın 1 sezon oynadı millet kafayı yedi.

TWD başlamadıysan direk başla derim. Her dizinin çıkmaza girdiği veya eski etkisini yitirdiği bölümler olur. Misal TWD Vali öldükten sonra geçen bazı bölümler ve 8.Sezon ilk 6 bölüm 9.Sezon ilk 6 bölüm komple çöp. Fakat ölmeden önce izlenmesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyorum. Vikings'de güzel.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı