Dizi Önerisi

The Walking Dead bunu izlemelisiniz. Marvel seviyorsanız Agents of S.H.I.E.L.D mutlaka izleyin. Punisher, Bodyguard, The Haunting of Hill House(8 veya 10 bölüm gerilim, mükemmel bir dizi) , 13 Reasons Why, Elite(ergen dizisi izlemeyi seviyorsanız güzel olur yoksa kötü gelebilir) , Prison Break. Şu anlık aklıma bunlar geliyor.

Ben arkadaş ortamında duymuştum 3.sezon mu 4.sezon mu çok ateşli diyorlardı. Bu doğru mu?
En son 3.sezon çıktı güzel ama birinci sezondaki havayı hiç bir sezon bana vermedi.Birinci sezon en iyi sezonu bana göre zaten Netflix Original Series baya iyi iş çıkarmışlar her açıdan.Bence durmadan izle diyorum çünkü çok şey kaçırırsın.İzlerken cidden hayran kalacaksın :x

En son 3.sezon çıktı güzel ama birinci sezondaki havayı hiç bir sezon bana vermedi.Birinci sezon en iyi sezonu bana göre zaten Netflix Original Series baya iyi iş çıkarmışlar her açıdan.Bence durmadan izle diyorum çünkü çok şey kaçırırsın.İzlerken cidden hayran kalacaksın :x
1.sezonu izledim sonra sınıftaki (enteresan) kişilerin izlediğini duyunca bıraktım izlemeyi. Kendimde sıkıntı filan olur diye. 😂

Breaking Bad kesinlikle izleyin, Prison Break gibi tutunca devam ettirelim bari iyi kazanıyoruz kafasında çekilmiş bir dizi değil. Oyunculuklar, hikayesi, kamera açıları gerçekten çok çok iyi. Uzun olmasından korkmayın başlayınca nasıl bitti anlamıyorsunuz. Anime olarak bir tek Death Note izledim gerçekten güzeldi tavsiye ederim çok akıcı. Türk dizisi baştan sona bir tek Poyraz Karayel izledim. Oğuz Atay'ın Tehlikeli Oyunlar kitabından esinlenilmiş başkarakter, zaten dizide Oğuz Atay dan da alıntılar var. Bu arada diziyi çok severim fanı gibiyimdir. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu oyunculukları da gayet iyi, bazen Burçin Terzioğlu dizi izlediğinizi hissettiriyor fakat iyidir. Leyla ile Mecnun, Behzat Ç, Ezel çok öneriliyor onlarada bakabilirsiniz ben izlemedim. Film olarak Yıldızlararası kalitelidir izleyin. Lucy, Forrest Gump, Rezervuar Köpekleri, LOTR, Esaretin Bedeli, Yeşil Yol tavsiye ederim.

Hayvan gibi Rick and Morty ve Gravity Falls hayranıyım. İzleyecek dizi bulamadım ve Rick and Morty dizisini çok bitirdim. O yüzden tekrardan Gravity Falls izleyeceğim. Benim için büyük bir zevk olacak.

Hayret kimse lucifer önermemiş.Ya seven yok yada izlememiş olanlar olabilir. Benim için kara mizahı ve polisiyeyi çok iyi bir noktada harmanlamış bir dizidir. Başrolde de zaten gönüllerin sahibi Tom Ellis var daha ne olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı