Dizi önerisi

TrUmutCan

Hectopat
Arkadaşlar dizi önerisi ne kadar sezonu fazla olursa o kadar iyi. Ama tek bir şartım var ana karakter zeki dahi olması lazım. Altta izlediğim dizileri yazdım onlar harici olursa iyi olur.

İzlediğim diziler.

Bones.
La Casa De Papel.
Numb3rs.
Perception.
Macgyver.
Progidal Son.
Sherlock Holmes.
Elemantary.
Lie to Me.
Monk.
Da Vinci Demons.
The Mentalist.
The Blacklist.
Forever.
The Big Bang Theory.
Fringe.
Person of Interest.
Doctor Who.
Prison Break.
Hannibal.
Suits.
Dexter.
House MD.
House of Card.
Breaking Bad.

Yazım kuralları yüzünden konuyu açtığım hesaptan cevaplayamıyorum bir diziyi unutmuşum.
Murdoch mysteries adlı diziyi de izledim.

Kingdom
The Last Kingdom
Vikings
Arthdal Chronicles

Spartacus izlemeni tavsiye ederim.

Arkadaşlar Dizi Önerileriniz İçin Çok Teşekkürler Ama siz direkt başlığı okuyup dizi önerisi söyliyorsunuz açıklamayı da okursanız çok mutlu olurum benim aradığım dizi ana karakterin dahi olması lazım

Kingdom da prens yani başrol oyuncusu, The Last Kingdom da İngiltere Kralı ve bir derebeyinin oğlu olan başrol oyuncusu, Vikinglerde Ragnar, Arthdal biraz karışık ... Burada prens zeki.

Dahilik sadece Hook Teorisini mapushane duvarında uygulamakla olmuyor. Siyasi dehalar, askeri dehalar var.

Haklısın Aslında k.b benim aradığım dahi tarzı daha çok tıp dahisi suç dahisi akademi dahisi hukuk dahisi psikoloji dahisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…