Dizi önerisi

TrUmutCan

Hectopat
Arkadaşlar dizi önerisi ne kadar sezonu fazla olursa o kadar iyi. Ama tek bir şartım var ana karakter zeki dahi olması lazım. Altta izlediğim dizileri yazdım onlar harici olursa iyi olur.

İzlediğim diziler.

Bones.
La Casa De Papel.
Numb3rs.
Perception.
Macgyver.
Progidal Son.
Sherlock Holmes.
Elemantary.
Lie to Me.
Monk.
Da Vinci Demons.
The Mentalist.
The Blacklist.
Forever.
The Big Bang Theory.
Fringe.
Person of Interest.
Doctor Who.
Prison Break.
Hannibal.
Suits.
Dexter.
House MD.
House of Card.
Breaking Bad.

Kingdom da prens yani başrol oyuncusu, The Last Kingdom da İngiltere Kralı ve bir derebeyinin oğlu olan başrol oyuncusu, Vikinglerde Ragnar, Arthdal biraz karışık ... Burada prens zeki.

Dahilik sadece Hook Teorisini mapushane duvarında uygulamakla olmuyor. Siyasi dehalar, askeri dehalar var.

Kingdom da prens yani başrol oyuncusu, The Last Kingdom da İngiltere Kralı ve bir derebeyinin oğlu olan başrol oyuncusu, Vikinglerde Ragnar, Arthdal biraz karışık ... Burada prens zeki.

Dahilik sadece Hook Teorisini mapushane duvarında uygulamakla olmuyor. Siyasi dehalar, askeri dehalar var.
Haklısın Aslında k.b benim aradığım dahi tarzı daha çok tıp dahisi suç dahisi akademi dahisi hukuk dahisi psikoloji dahisi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı