Dizi önerisi?

Ne varsa eski dizilerde var. Yeni çıkan dizilere samimi gözle bakamıyorum saatlerimi veresim gelmiyor. Şimdi benim de sırada olanları söyliyeyim belki izlersin. Benim sırada şu 4'ü var ama vakit bulamıyorum başlamaya;

Supernatural
Lost in Space
Altered Carbon
Black Mirror

Bunun dışında Vikings'i öneririm bitirdim. Son sezonlar hariç gayet güzel bir dizidir.

Komedi olarak The Office öneririm. Şu an 5. sezonundayım. İlk sezon pek komik değil fakat ikinci sezondan itibaren güzelleşiyor. Onun dışında Supernatural, Sherlock, Lucifer, Mentalist ve True Detective tavsiye ederim.

La Casa De Papel(4 sezon), When They See Us(4 bölüm ve IMDB’de Netflix dizilerinde sırası ikinci), Bodyguard(6 bölüm), You(2 sezon psikopatça bir dizi), Prison Break(5 sezon), The End of the Fucking World( 2 sezon mini dizi çok eğlenceli), Elite(3 sezon) ve son olarak da Sex Education(2 sezon). Bu dediğim diziler güzel ve eğlenceli dizilerdir. Bu arada The Walking Dead için de Stremio veya Telegram grubu var onu önerebilirim.

Prison Break, Breaking Bad kesinlikle öneririm, özellikle Prison Break çok çok güzel bir dizi. La Casa de Papel'de sarıyor izleyebilirsin. Dark yeni sezon gelse de izlesek🙃
Bu arada Dogs of Berlin'i de beğendim fakat çok beğenen yok, başları çok sıkıyor özellikle ilk 2 bölüm, tek sezon var ve ben beğenmiştim bakabilirsin istersen.

La casa de papel(4 sezon), when they see us(4 bölüm ve IMDb’de Netflix dizilerinde sırası ikinci), bodyguard(6 bölüm), you(2 sezon psikopatça bir dizi), prison break(5 sezon), the end of the fucking world( 2 sezon mini dizi çok eğlenceli), Elite(3 sezon) ve son olarak da sex education(2 sezon). Bu dediğim diziler güzel ve eğlenceli dizilerdir. Bu arada The Walking Dead için de stremio veya telegram grubu var onu önerebilirim.

Türkçe altyazılı olarak var mı Telegramda? Varsa link atar mısın.

Önerdiğiniz dizilerin çoğuna bakıyorum ama birine başlamam lazım sizde biliyorsunuzdur ki bir diziye başlamadan sevip sevmeyeceğimizi fazla anlayamıyoruz bir yerden başlamak lazım.

Stremio yüklüyorum varsa düzenleyerek bildiririm.
Yüklendi ve kayıt oldum bir kaç eklenti yüklemem gerekiyormuş yükledim ve şuan izleyebiliyorum teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Söylenenlerin dışında en izlenesi dizilerden birisi Blue Mountain State. Komedi seviyorsan daha absürt komedi görmedim bu dizi dışında.
Söylenenlerin dışında en izlenesi dizilerden birisi Blue Mountain State. Komedi seviyorsan daha absürt komedi görmedim bu dizi dışında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı