Dizi senaryosu nereye satılabilir?

Rifmon

Hectopat
Arkadaşlar selam. Bildiğiniz site var mı? Mükemmel bir senaryom var. Karakterlerin her özelliklerini A'dan Z'ye yazdım. Her sezonki baş düşmanları geçmişlerini A'dan Z'ye. Yani dizim çıksa IMDb çok yüksek olur. Süper kahraman dizisi yazdım. Sizce ben bunu nereye satabilirim? Bölüm bölüm satmam tercihim ama öyle bir yer yoksa temelli de olabilir. Nereye başvurabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Bildiğiniz site var mı? Mükemmel bir senaryom var. Karakterlerin her özelliklerini A'dan Z'ye yazdım. Her sezonki baş düşmanları geçmişlerini A'dan Z'ye. Yani dizim çıksa IMDb çok yüksek olur. Süper kahraman dizisi yazdım. Sizce ben bunu nereye satabilirim? Bölüm bölüm satmam tercihim ama öyle bir yer yoksa temelli de olabilir. Nereye başvurabilirim?
Netflix CEO'su ile görüş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az milli duygular ekle Trt'ye yapıştır.

Para verirler mi? Bir bakalım diye alıp sonra beğenmedik diye iade eder, bir zaman sonra benzer içerikli bir diziye bakarsın. Oyuncularına para vermediği iin bazı diziler erken final yapmıştı. Sana nasıl yaklaşır bilemem ama ben önyargılıyım umarım sen kazanırsın.

Hocam en azından bir kısmını bizimle paylaşma imkanınız var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı