Dizi tavsiyesi

xxxximparat

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şöyle bir başlayıp 3-4 sezon sıkılmadan izleyeceğim dizi arıyorum. Netflix'in kategorilerinde gezine gezine bir oldum çoğu diziyi izlemedim fakat başlayacak enerjiyi bulamıyorum. Breaking Bad olsun better call saul olsun hiç bıkmadan sonuna kadar izlemiştim. Şu an Witcher var izleyebildiğim fakat izledikten sonra Breaking Bad'de olduğu gibi vay anasını ne diziydi be demek istiyorum varsa böyle önerileriniz hepsine açığım tür fark etmez yeter ki dediğim gibi baymasın son bölümüne kadar izleyebileyim.

Merhaba arkadaşlar. Şöyle bir başlayıp 3-4 sezon sıkılmadan izleyeceğim dizi arıyorum. Netflix'in kategorilerinde gezine gezine bir oldum çoğu diziyi izlemedim fakat başlayacak enerjiyi bulamıyorum. Breaking Bad olsun better call saul olsun hiç bıkmadan sonuna kadar izlemiştim. Şu an Witcher var izleyebildiğim fakat izledikten sonra Breaking Bad'de olduğu gibi vay anasını ne diziydi be demek istiyorum varsa böyle önerileriniz hepsine açığım tür fark etmez yeter ki dediğim gibi baymasın son bölümüne kadar izleyebileyim.
Vikings, Prison Break, Breaking bad ve son olarakta kurtlar vadisi

8 bölümden oluşan bilim-kurgu güzel bir dizi.

The Silent Sea.jpg

Arcane. Gayet güzel, öneririm.

Bitirdim Arcane'i gerçekten güzeldi. Başka var mı?
Spartacus, Stranger Things, 2. dünya savaşı en önemli olayları renkli, Daredevil (izlemedim ama başlayacağım.) Bunlar.

Spartacus izledim. Stranger Things çok velet dizisi gibi duruyor hiç izlemedim. 2. dünya savaşı belgeselini listeme aldım izleyeceğim zaten. Daredevil çok klişe. Gündüz başka meslek gece başka meslek.

Yeni konular

Geri
Yukarı