Dizi ve Film için 3000 TL Laptop Önerisi

Bigby Wolf

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Tekstil
Merhaba arkadaşlar. Yazlık eve taşındım laptop almayı düşünüyorum. Kullanım amacım belirttiğim gibi dizi ve filmler için.

Netflix, Amazon Prime, BluTV vb. gibi dijital servisleri de rahatlıkla izleyebileceğim ekran çözünürlüğü full HD olması çok önemli. Tavsiyelerinizi bekliyorum. 🙂

Herhangi bir 1080p monitör yeterli olacaktır. Oyun için deseniz elbet seçenek çok fazla ama filme gelince konu değişiyor. Sanırım tek seçenek ekran boyutu ve paneli olacaktır. Aradığınız fiyat aralığında da yüksek kalite paneller aramak mantıklı olmayacağından, işlemcisi iyi sayılabilecek büyük ekranlı bir laptop alın.

Herhangi bir 1080p monitör yeterli olacaktır. Oyun için deseniz elbet seçenek çok fazla ama filme gelince konu değişiyor. Sanırım tek seçenek ekran boyutu ve paneli olacaktır. Aradığınız fiyat aralığında da yüksek kalite paneller aramak mantıklı olmayacağından, işlemcisi iyi sayılabilecek büyük ekranlı bir laptop alın.

Monitör demedim ki? zaten hali hazırda Masaüstü PC'im var. Bütçemi belirttim daha fazlasına çıkamam maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı