Dizi ve film önerisi

739150

Femtopat
Arkadaşlar öncelikle film, dizi bağımlısı biriyim. Prison Break'i 2.kez bitirmiş bulunmaktayım. Artık yeni bir dizi ve film arıyorum. İzlediğim film ve dizileri yazıcağım ona göre öneride bulunursanız sevinirim. Türk & yabancı fark etmez ama izlediğim Türk filmlerinden sevdiğim şu ana kadar olmadı.

İzlediğim dizi ve filmler; Joker, Prison Break, arınma gecesi 1, arınma gecesi 2, örümcek adam serileri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle film, dizi bağımlısı biriyim. Prison Break'i 2.kez bitirmiş bulunmaktayım. Artık yeni bir dizi ve film arıyorum. İzlediğim film ve dizileri yazıcağım ona göre öneride bulunursanız sevinirim. Türk & yabancı fark etmez ama izlediğim Türk filmlerinden sevdiğim şu ana kadar olmadı.

İzlediğim dizi ve filmler; Joker, Prison Break, arınma gecesi 1, arınma gecesi 2, örümcek adam serileri.
Game of thrones izliyorum şuanda, ve gerçekten daha önce başlamadığıma pişmanım. Gerçekten çok sarıyor ve sürüklüyor, ilk bölümleri bana sıkıcı gelmişti ama zamanla açılıyor dizi şuanda 2. Sezondayım, onun dışında breaking bad de çok iyidir. Doğa üstü güçleri ve polisiye dizisi seviyorsanız Lucifer önerebilirim, gençlik dizisi seviyorsanız elite in ilk 3 sezonunu ben beğenmiştim. Aklıma başka dizi gelirse ekleme yaparım.

Game of Thrones izliyorum şu anda, ve gerçekten daha önce başlamadığıma pişmanım. Gerçekten çok sarıyor ve sürüklüyor, ilk bölümleri bana sıkıcı gelmişti ama zamanla açılıyor dizi şu anda 2. sezondayım, onun dışında Breaking Bad de çok iyidir. Doğa üstü güçleri ve polisiye dizisi seviyorsanız lucifer önerebilirim, gençlik dizisi seviyorsanız Elite'in ilk 3 sezonunu ben beğenmiştim. Aklıma başka dizi gelirse ekleme yaparım.

Hocam söylediğiniz tüm dizileri izledim. Yani sadece Breaking Bad'i izlemedim onunda yeterince sahnelerini gördüğüm için izleme gereği duymadım. Ama teşekkürler.

Geri
Yukarı