Dizipal film nasıl indirilir?

Konuyu hortlatıyorum zira embed videoları idm ile indirmek malesef mümkün değil, bir yolunu buldum bunu paylaşıyorum.
Öncelikle sitenin içerisinden videonun kaynak linkini bulmamız gerekiyor bunun için de istediğiniz içerik açıkken f12'ye basıp sağda devtoolsu açtıktan sonra ctrl+f ile arama yapıp "dpxhsy" yazıp aratmanız gerekiyor.
Karşınıza https ile başlayan bir link çıkacak o linki kopyalayın ve bildiğiniz bir embed video downloader varsa onun aracılığıyla indirin, ben zipza öneriyorum kısa bir şekilde reklamsız ücretsiz indirmenizi sağlıyor.
Bu kadar kolay gelsinn.
Hocam dediğiniz gibi f12 ile menüyü açtım ama ctrl+f yapıp yazdığınızı arattığımda hiçbir şey bulamıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Tabi ki.. görseldeki işaretli yerlere dikkat hocam, istediğin dizinin bölümü açıkken f12'ye bas yukarıdaki sekmenin elements'de olduğuna emin ol, ctrl+f yaptığın zaman altta arama kısmı açılacak oraya dediğim şeyi yaz ve enter'la videonun embed linki direkt karşında olacak.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    519,7 KB · Görüntüleme: 766
Tabi ki.. görseldeki işaretli yerlere dikkat hocam, istediğin dizinin bölümü açıkken f12'ye bas yukarıdaki sekmenin elements'de olduğuna emin ol, ctrl+f yaptığın zaman altta arama kısmı açılacak oraya dediğim şeyi yaz ve enter'la videonun embed linki direkt karşında olacak.
Geçen gün f12 ile menüyü açabiliyordum ancak bugün dediğinizi denemeye çalıştığımda sitede bu sayfa çıkıyor. Sanırım site sahipleri önlem almışlar böyle bir şey için

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (125).png
    Ekran Görüntüsü (125).png
    42,8 KB · Görüntüleme: 727
Site üzerinden idm le dizinin bir bölümünü indirdim ama dual olduğu halde İngilizce dublaj iniyor Türkçe sesli olanı indiremiyorum nasıl Türkçe ses dosyasıni indirebilirim

Rica etsem tekrar anlatabilir misin deniyorum deniyorum olmuyor güncel sitesini kullanıyorum.

Rica etsem tekrar anlatabilir misin deniyorum deniyorum olmuyor güncel sitesini kullanıyorum.
Bu site hala çalışıyor hocam. İndirmek istediğiniz bölümün sayfasına girin. Ardından F12'ye basın ve açılan pencerede CTRL+F yapın. 'embed' diye aratın. Karşınıza çıkan linki kopyalayın ve Zipza ile video dosyasını indirin.

Bu site hala çalışıyor hocam. İndirmek istediğiniz bölümün sayfasına girin. Ardından F12'ye basın ve açılan pencerede CTRL+F yapın. 'embed' diye aratın. Karşınıza çıkan linki kopyalayın ve Zipza ile video dosyasını indirin.
Sanırım bu yolların hepsi fixlenmiş. Başka bildiğiniz bir yol var mıdır?

Geri
Yukarı