Dizüstü almak için doğru zaman mı?

Berkay Fırat

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
İyi forumlar.
Şu anda bütçem 8.000 TL civarında. Ama yıl sonuna kadar vaktim var. 10.000 TL gibi bir bütçeye çıkabilirim. İndirim kovalayıp doğru anı yakalayabilirim. Böyle yakınlarda dizüstü fırsatı var mıdır? Hemen alınır mı? Aşağıdaki kriterlere göre ne önerebilirsiniz?
Genelde RPG, hikâye temalı oyun oynamayı seven biriyim, çok dizi film izlerim. E-ticaret için de kullanılacak. Teşekkürler.

İyi forumlar.
Şu anda bütçem 8.000 TL civarında. Ama yıl sonuna kadar vaktim var. 10.000 TL gibi bir bütçeye çıkabilirim. İndirim kovalayıp doğru anı yakalayabilirim. Böyle yakınlarda dizüstü fırsatı var mıdır? Hemen alınır mı? Aşağıdaki kriterlere göre ne önerebilirsiniz?
Genelde RPG, hikâye temalı oyun oynamayı seven biriyim, çok dizi film izlerim. E-ticaret için de kullanılacak. Teşekkürler.

Eğer bir dizüstü beğenirseniz Black Friday indirimlerini bekleyin ama ne kadar iyi indirim olur tartışılır.

İyi forumlar.

Sizin gibi kullanım amacı olan arkadaşım daha dün alüminyum kasa Abra serisi Monster aldı kendisi daha kullanmadı ama oda arkadaş tavsiyesi üzerine almış denemiş aşırı iyi miş o plastik kasalar yerine alüminyum ile güclendirilmiş veya alüminyum veya gelişmiş plastik kasalar gelmiş önerebilirim o fiyata en iyisini site üzerinden bulup sonra Hepsiburada gibi sitelere bakıp fiyat karşılaştırma yapabilirsiniz size önerim bu yonde olacaktır.

Bildiğim kadarıyla üretimde sıkıntı olduğu içinde fiiyatlar artmıştı. Tam bilmiyorum . O konuları araştırabilirsiniz. Asyadaki çip üreticileri falandı. Sırf korona yüzüne.

Skylord dostumun dediği gibi, şu an 8k olan cihaz,black fridaye kadar 10k olur. Sonra 1k indirim yapıp 9k civarına satarlar. Senin gibi bekleyeyim m, fiyatı düşer diye düşünüyodum. 9k ya alabileceğim cihaza 10k bayıldım.
Bildiğim kadarıyla üretimde sıkıntı olduğu içinde fiiyatlar artmıştı. Tam bilmiyorum . O konuları araştırabilirsiniz. Asyadaki çip üreticileri falandı. Sırf korona yüzüne.
Dünya'daki herkes işi gücü bırakıp çip üretse, bizdeki bu çakallar okuduktan sonra değişen bişey olmaz.

Geri
Yukarı