Dizüstü bilgisayar şarj adaptöründe temassızlık

Laptop şarj aletimi 1ay önce garantiye yolladım ve yenisi ile değiştirdiler. Ürün bana geldiğinde temassızlık sorunu varmış. Ben dolandırılıp çakma şarj aleti kullandığım için şarj soketimin bozulduğunu sandım. Yeni şarj soketi aldım ve sorunun şarj adaptörünün laptopa giriş kısmında temassızlık olduğunu öğrendim. Bu sorunu nasıl çözebilirim? İyi akşamlar <3.

Laptopta sıkıntı yok testleri yaptım sorun adaptörün laptopa giriş kısmındaki o kablonun ucunda.
Sorun ne tam olarak dediklerinizden hiçbir şey anlaşılmıyor. Şarj aletinin ucunda mı sıkıntı yoksa laptopa taktığın şarj soketi mi? Yeni soket ile değiştirdim diyorsunuz, öyleyse bir sorun olmaması gerekir.

Sorun ne tam olarak dediklerinizden hiçbir şey anlaşılmıyor. Şarj aletinin ucunda mı sıkıntı yoksa laptopa taktığın şarj soketi mi? Yeni soket ile değiştirdim diyorsunuz, öyleyse bir sorun olmaması gerekir.

Bak dostum laptopun ucunda temassızlık varmış ben şarj soketinde biliyordum sorunu o yüzden yeni soket aldım ama şarj adatörünün ucunda sorun olduğunu anladım yaptığım testlerde ve yeni soketi takmadım şarj aletinin ucunda temassızlık var.

Yeni konular

Geri
Yukarı