Dizüstü Bilgisayar Şarj Olmama Sorunu

CyPledz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Dizüstü bilgisayarım anakart tamirinden yeni geldi ve sabah baktıgımda laptopum şarj ediyor gözüküyordu fakat şarj yüzdesi hep aynı kalıyordu. Oyuna girdiğimde ise şarj sürekli bir şarj ediyor gözüküyor ve bir şarj etmiyor gözüküyor. Laptopum şarj olmadıgı için oyunları performans açısından iyi bir sekilde oynayamıyorum. Geri servise göndereceğim sizce ne olmuş olabilir? Tesekkürler iyi günler.

Merhaba. Dizüstü bilgisayarım anakart tamirinden yeni geldi ve sabah baktıgımda laptopum şarj ediyor gözüküyordu fakat şarj yüzdesi hep aynı kalıyordu. Oyuna girdiğimde ise şarj sürekli bir şarj ediyor gözüküyor ve bir şarj etmiyor gözüküyor. Laptopum şarj olmadıgı için oyunları performans açısından iyi bir sekilde oynayamıyorum. Geri servise göndereceğim sizce ne olmuş olabilir? Tesekkürler iyi günler.
Benim şöyle bir hatam var lütfen ilgilenirmisiniz
Bilgisiyarı ilk aldığım da şarj da oynardım hep oyunları hiç kasmazdı csgo düşük-orta ayar arasında 70-100 fps alıyordu ama bir gün şarj bozuldu ve kasmaya başladı ve technopat ekibine ve diğer üyelere asıl sorum şu : Şarj 0 da kalır dolmaz ise oyunların gücünü-performansını etkilermi ?

Benim şöyle bir hatam var lütfen ilgilenir misiniz?
Bilgisayarı ilk aldığım da şarj da oynardım hep oyunları hiç kasmazdı CS:GO düşük-orta ayar arasında 70-100 FPS alıyordu ama bir gün şarj bozuldu ve kasmaya başladı ve Technopat ekibine ve diğer üyelere asıl sorum şu: Şarj 0 da kalır dolmaz ise oyunların gücünü-performansını etkiler mi?

Bilgisayarın şarjda değil ise laptop da performansı aşırı düşürüyor, şarj da %0 da ise yeni pil almanızı öğrenirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı