Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Asus Flip TP501'in işlemcisi ve ekran kartı fiyatına göre fena değil fakat çok ince olduğu için ısınma problemi yaşatır. Vatan elemanları sordum. Dokunmatiğinin pekte iyi olmadığını söylediler. Çabuk bozulan cinstenmiş. Ayrıca Dvd-Rom yok. Eğer bütçen 2500 civarlarında ise Msi CX62 almanı öneririm. İçerisinde 940MX bulunuyor. 940M'den daha performanslıdır. Fiyatının 2600 Tl olduğuna bakma. Fiyatı çok değişken. Geçen haftalarda 2350 Tl idi.

MSI CX62 6QD-234XTR Intel Core i5 6300HQ 2.3GHz 8GB 1TB Fiyatı

Asus Flip TP501'in işlemcisi ve ekran kartı fiyatına göre fena değil fakat çok ince olduğu için ısınma problemi yaşatır. Vatan elemanları sordum. Dokunmatiğinin pekte iyi olmadığını söylediler. Çabuk bozulan cinstenmiş. Ayrıca Dvd-Rom yok. Eğer bütçen 2500 civarlarında ise Msi CX62 almanı öneririm. İçerisinde 940MX bulunuyor. 940M'den daha performanslıdır. Fiyatının 2600 Tl olduğuna bakma. Fiyatı çok değişken. Geçen haftalarda 2350 Tl idi.

MSI CX62 6QD-234XTR Intel Core i5 6300HQ 2.3GHz 8GB 1TB Fiyatı
Bana Yardımcı Olduğunuz İçin Çok Teşekkür Ederim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı