Dizüstü bilgisayara çift monitör bağlama

Galiba Thunderbolt olmasa da bir ihtimal Type-C ile HDMI veya Display Port bağlantısı sağlamak mümkün. İlgili USB girişinin, laptopun ekran kartına bağlantısı olup olmaması önemliymiş. Ama Thunderbolt olmadığı için hızı daha düşük olacağından, aynı çözünürlükte daha düşük Hz verebilir.

Ben sizin yerinizde olsam, Amazon gibi iadesi kolay bir yerden USB-C to Displayport bir kablo/adaptör alır, şu anki monitörümle denerdim çalışıp çalışmadığını.

Ekleme: Maalesef sizin modelinizin USB Type-C girişinde, ihtiyaç duyulan "Display Port Alternate Mode" özelliği yok gibi duruyor.

Galiba Thunderbolt olmasa da bir ihtimal Type-C ile HDMI veya Display Port bağlantısı sağlamak mümkün. İlgili USB girişinin, laptopun ekran kartına bağlantısı olup olmaması önemliymiş. Ama Thunderbolt olmadığı için hızı daha düşük olacağından, aynı çözünürlükte daha düşük Hz verebilir.

Ben sizin yerinizde olsam, Amazon gibi iadesi kolay bir yerden USB-C to Display Port bir kablo/adaptör alır, şu anki monitörümle denerdim çalışıp çalışmadığını.

Ekleme: Maalesef sizin modelinizin USB Type-C girişinde, ihtiyaç duyulan "Display Port alternate mode" özelliği yok gibi duruyor.

Ben sizin yerinizde olsam, Amazon gibi iadesi kolay bir yerden USB-C to Display Port bir kablo/adaptör alır, şu anki monitörümle denerdim çalışıp çalışmadığını.

Ekleme: Maalesef sizin modelinizin USB Type-C girişinde, ihtiyaç duyulan "Display Port alternate mode" özelliği yok gibi duruyor.

Yani hiçbir türlü olmuyor diyorsunuz hocam. Sağlık olsun.

Yani hiçbir türlü olmuyor diyorsunuz hocam. Sağlık olsun.
Öyle duruyor :( kargosu iadesi vs ile uğraşırım diyorsanız ben Amazon’dan kablo/adaptör alın bi şansınızı deneyin derim umudunuzu düşük tutarak. Genelde HDMI + Mini DisplayPort vs koyuyorlar laptoplara çift ekran desteği için, sizinkinde olmaması şaşırttı beni. Acer’ın oyuncu serisi mi üstelik Predator?

Öyle duruyor :( kargosu iadesi vs ile uğraşırım diyorsanız ben Amazon'dan kablo/adaptör alın bir şansınızı deneyin derim umudunuzu düşük tutarak. Genelde HDMI + Mini Display Port vs koyuyorlar laptoplara çift ekran desteği için, sizinkinde olmaması şaşırttı beni. Acer'ın oyuncu serisi mi üstelik Predator?

Evet Predator.
Ekran adaptörü olur mu hocam?

Geri
Yukarı