Dizüstü bilgisayara SSD ve RAM tavsiyesi

Aorewia

Hectopat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarıma SSD ve RAM takviyesi yaapmayı düşünüyorum. 350-400 TL arası ikisini kapatacak şekilde öneri yapabilir misiniz? Bilgisayarın özellikleri bunlar. Takviye yapsam GTA 5 falan rahat oynayabilir miyim? Oyuna 180 TL verip hiç oynayamadım kasmasından ve bedava oldu. İçime dert oldu resmen.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 45
120 gb ssd için uygun fiyat arıyorsan James Donkey öneriyorum. Kesinlikle çok kaliteli bir ürün ve internette incelemesini de bulabilirsin. İnce hesap gaming gecesinde 150 liraya almıştım bayağı memnunum. 3 sene içerisinde sorun olursa koşulsuz değiştirme garantin de bulunuyor.

120 gb ssd için uygun fiyat arıyorsan James Donkey öneriyorum. Kesinlikle çok kaliteli bir ürün ve internette incelemesini de bulabilirsin. İnce hesap gaming gecesinde 150 liraya almıştım bayağı memnunum. 3 sene içerisinde sorun olursa koşulsuz değiştirme garantin de bulunuyor.
120 GB SSD'e Windows kurduktan sonra GTA 5 indiremezsin bile o kadar yer kalmaz.

Bütçem 400 ₺ demişsiniz fakat benim tavsiyem biraz daha sabredip 200 lira daha koyup 860 Evo 500 GB modelini almanızdır. Pişman olmazsınız uzun ömürlüdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı