Çözüldü Dizüstü bilgisayarda bulunan EXP girişi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ferhat.3121

Decapat
Hiç kullanmadım. Ne işe yarıyor?
IMG_20200817_124152(2).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
SD kart değil tabii ki. Bilmiyorsak yanlış bilgi vermeyelim. Expansion, yani genişleme kartı yuvası.
ExpressCard kartlar takılıyor oraya genelde:

1597659459698.png

Hatta bu kart, girişin yanındaki logoya benziyor dikkat ederseniz:

1597659605410.png
Yanlış bilgi
1597658277071.png

SD kart giriş. Bilgisayara SD kart takabilmek için bir aparat var. SD kartı o aparata takıp bilgisayara takıyorsun. Resmini bırakıyorum.

SD kart değil tabii ki. Bilmiyorsak yanlış bilgi vermeyelim. Expansion, yani genişleme kartı yuvası.

1597659459698.png

1597659605410.png

Çözüm

Eki Görüntüle 641353

Eki Görüntüle 641356

Yanlış bilgi veren yok. Sadece fikrimi söyledim bu yüzden ceza vermenizin bir anlamı yok. Bu forumda artık düşüncelerimizi paylaşmakta suç oldu. Keyfi ceza veriyorsunuz.

Yanlış bilgi veren yok. Sadece fikrimi söyledim bu yüzden ceza vermenizin bir anlamı yok. Bu forumda artık düşüncelerimizi paylaşmakta suç oldu. Keyfi ceza veriyorsunuz.

Hocam siz direkt yanlış bilgi vermişsiniz. Fikrinizi belirtme şeklinde değil, direkt olarak açıklama dahi yapmışsınız. Kurallar belli, daha ne yazdığınızdan haberiniz yok.

Hocam siz direkt yanlış bilgi vermişsiniz. Fikrinizi belirtme şeklinde değil, direkt olarak açıklama dahi yapmışsınız. Kurallar belli, daha ne yazdığınızdan haberiniz yok.

Sonuç olarak hepimiz insan evladıyız hata yapabiliriz. Bu kadar saçmalık olamaz yanlış bilgi verdiysem doğrusunu düzeltebilirsiniz. Keyfi ceza veriliyor.

Tekrar söylüyorum. Kurallar belli. Kurallara uymadığınızda yaptırımla karşılaşırsanız bir şey diyemezsiniz çünkü zaten her üye bu kuralları kabul ederek kayıt oluyor.

Geri
Yukarı