Dizüstü bilgisayarda ölü piksel garantiye dahil mi?

koray_nz

Hectopat
Merhaba iyi günler. Laptopumda ölü piksel oluştu. Garanti için yazdım, numaraya yönlendirdiler ama ben numarayı aramadan sormak istedim 3 piksel zorunluluğu varmış. Bende 3 ölü piksel var mı?

ee24e4be-d869-490f-88e6-381f5741d89f.jpg

Merhaba iyi günler. Laptopumda ölü piksel oluştu. Garanti için yazdım, numaraya yönlendirdiler ama ben numarayı aramadan sormak istedim 3 piksel zorunluluğu varmış. Bende 3 ölü piksel var mı?

Eki Görüntüle 2061054

1 tane olsa bile degiştirmek veya tamir etmek zorundalar nedir 3 piksel zorunlulugu?

Bu arada bu laptop yani harici bir monitör değil. Kullanıcı hatası olmayan durumlarda ben de değiştirmek sorundalar diye biliyorum.

Monster laptop satın aldığımda 1 tane ölü piksel vardı gönderip değişim istedim. Değişim yaptılar 2. gelen cihazda da vardı yine gönderdim. Son gelen cihaz sağlamdı. Kısacası değişim yapmak zorundalar.

Eki Görüntüle 2061054
Burda ölü piksel değil ekranda başka bir problem var. Ölü piksel böyle olmaz. Ölü piksel dediğin nokta nokta olur burada bildiğin eğri şekilde bir çizgi var. Cihazınızı yenisiyle değiştirmelerini isteyin.

Yıl 2024 olacak hala 3 üzeri 5 üzeri hesabı yapıyorlar. 1 tane olsa bile kusurlu mal sayılır. Değişim veya iade yapmak zorundalar. Ayrıca sizinki çizgi gibi. Panelde net sıkıntı var. Garantinin ilgilenmesi lazım.

Geri
Yukarı